Як виставити запалювання Бурана.

Для надійної роботи двигуна снігохода «Буран» в складних умовах його експлуатації потрібно правильно відрегулювати систему запалювання. Найбільш важливим параметром, який доводиться враховувати при регулюванні, є установка випередження запалення. Як правило, навіть заводське регулювання потребує подальшої ретельної доведенню та коригуванню.
Вам знадобиться
  • - стробоскоп;
  • - викрутка;
  • - набір гайкових ключів;
  • - аркуш паперу;
  • - олівець;
  • - транспортир;
  • - циркуль;
  • - металева смужка.
Інструкція
1
Накреслите градуированную шкалу. Намалюйте на аркуші паперу коло з діаметром, рівним розміру нерухомої частини встановленого на снігоході варіатора. Центром кола повинна стати середина торця колінчастого вала двигуна.
2
За допомогою транспортира відзначте на колі градуси від 0 до 30, якщо рахувати від становища, відповідного дванадцяти годинах циферблата і рухатися по ходу годинникової стрілки. Перенесіть готовий шаблон на смужку металу і закріпіть її на кожусі двигуна. Врахуйте, що мотор повинен бути попередньо повністю охолоджений.
3
Лівий поршень двигуна виставте у верхній мертвій точці. Для цього спочатку викрутити свічки запалювання. Потім в свічковий колодязь циліндра вставте спеціальний індикатор (підійде штангенциркуль або викрутка).
4
Прокручуйте рукою варіатор по ходу обертання вала двигуна, стежачи одночасно за рухом індикатора в свічковому колодязі. У верхній мертвій точці пристосування на мгновенье зупиниться і почне рух у зворотному напрямку.
5
Переконавшись, що верхня мертва точка досягнута, нанесіть на варіатор мітку навпроти нуля градусів прикріпленою вами до кожуха двигуна шкали.
6
Підключіть стробоскоп, щоб сигнал знімався з високовольтного проводу зазначеного циліндра. Встановіть на місце свічки запалювання і запустіть двигун.
7
Направте лампу стробоскопа на проградуювати шкалу і доведіть обороти двигуна до максимуму. Лампа стробоскопа повинна спалахувати при виникненні іскри в циліндрі, показуючи, з якою відміткою шкали збігається мітка варіатора. Це вкаже на існуючий кут випередження запалювання.
8
Для регулювання кута випередження запалювання заглушите двигун, звільніть гвинти кріплення підстави Магдин і поверніть його на необхідну величину. Після цього повторіть перевірку кута з використанням стробоскопа. Поворот підстави Магдин за годинниковою стрілкою зменшить кут випередження запалювання, а проти годинникової стрілки - збільшить його. Зсув підстави Магдин на 0,9 мм дорівнює зміні кута випередження запалювання на 1 градус.
Зверніть увагу
Для двигуна снігохода «Буран» кут випередження запалювання повинен бути в межах 22-28 градусів на 5400 об/хв.