Як намалювати мисливця.

Ті, хто захоплюються полюванням, знають, як важко зафіксувати те саме мить, коли качка злітає з кущів або вдалині з'являється заєць. Знайти вчасно фотоапарат практично неможливо, та й думки зовсім не про це. Але зафіксувати важливий момент можна за допомогою полотна і кисті; намалювати мисливця , дичина, собаку може навіть непрофесійний художник.
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - олівець;
  • - ластик;
  • - кисті;
  • - фарби;
  • - фотографії або малюнки із зображенням людей, зброї, тварин, пейзажу.
Інструкція
1
Підготуйте матеріали для малювання, візьміть аркуш паперу, пензлі, фарби. Крім того, вам знадобляться тонкий олівець і ластик для стирання непотрібних ліній. Якщо є можливість, використовуйте готові фотографії або малюнки, при цьому можна брати елементи з різних зображень - з одного перемалювати людини, з іншого - рушниця, з третього - пейзаж і т.д.
2
Продумайте композицію вашого твору. Щоб передати динамізм і азартність полювання, спробуйте зобразити мисливця, прицілюється під птаха, що злітає або тікає звіра. Можна також підкреслити успішність проведеної полювання, для цього намалюйте лежачу тушу звіра і стоїть поруч мисливця. Нерідко супутником мисливця є собака, вона також може стати частиною композиції.
3
На аркуші паперу олівцем накидайте приблизну композицію малюнка, чим більше ви вкажете деталей, тим простіше буде потім розфарбувати малюнок. Компонуйте різні елементи відповідно з властивостями зорового сприйняття, потрібно, щоб погляд глядача в першу чергу зупинявся саме на мисливця.
4
Не забувайте про закони перспективи при створенні пейзажу - фону для малюнка полювання. Він повинен доповнювати і відтіняти основних героїв малюнка. У той же час не забувайте про достовірність, наприклад, полювання на бекаса краще зобразити поруч з болотом, а на зайців полюють найчастіше пізно восени або взимку, тому літній пейзаж буде недоречний.
5
Щоб якісно намалювати людини і тварин у русі, почніть з промальовування скелета (тут вам знадобиться деякий знання анатомії). Потім проведіть основні лінії, позначивши силует, прорисуйте деталі. Дуже важливо дотримуватися пропорції при малюванні людей і тварин, саме правильні пропорції додадуть зображенню реалістичність і художню цінність.
6
При промальовуванні технічних елементів, наприклад, зброї або екіпіровки, обов'язково звіряйтеся з фотографіями або докладними описами в літературі, якщо є можливість - малюйте з натури. Зброя для людей, які розуміють толк в полюванні, має велике значення, тому помилки в зображенні відразу видадуть вашу необізнаність.