Як налаштувати датчики автомобіля.

Сучасний датчик удару - дворівневе пристрій, що входить в більшість охоронних систем, покликане реагувати на зовнішні впливи і своєчасно оповіщати про них власника автомобіля . Однак часом в системі охоронної сигналізації виникають збої.
Інструкція
1
Датчики удару будуються по дворівневому принципу для поділу істинних і помилкових спрацьовувань. Вони мають здатність розрізняти слабкі і сильні впливи. Перші викликають попереджуючий сигнал, що сповіщає, що автомобіль знаходиться під охороною, другі - повний цикл тривоги.
2
При регулюванні датчика удару за допомогою імітації зовнішнього впливу певної інтенсивності проведіть контроль спрацювання і при необхідності змініть його поріг чутливості.
3
Существуtт два способи настройки чутливості датчика удару. Перший - напівавтоматичний. Переведіть датчик в режим навчання, а потім зімітуйте вплив на корпус автомобіля. Для цього зробіть легкий і сильний удари по кузову. Мікропроцесор датчика запам'ятає інформацію і надалі використовуватиме її для поділу ударів по їх інтенсивності. Даний метод має істотний недолік. При ударах однієї інтенсивності, але вироблених по різних частинах автомобіля, датчик може спрацьовувати по-різному. Якщо в режимі навчання ви нанесли слабкий удар по колесу, то в режимі охорони вплив такої ж сили на корпус може викликати тривогу, і навпаки.
4
Другий спосіб настройки більш тривалий, проте він дає кращі результати. Переведіть датчик в режим настройки, після чого «простукать» різні частини автомобіля, оцініть реакцію охоронної системи в цілому і вирішите, на якому рівні чутливості слід зупинитися. Регулювання для зони попередження і зони тривоги виробляєте роздільно. Перша зона повинна спрацьовувати від легких ударів, друга - від сильних.
5
Зміна порога чутливості датчика в залежності від його типу та конструкції виробляєте натисканням кнопки, зміною положення підрядкового резистора або внесенням змін в пам'ять системи через інтерфейс програмування.