Як збільшити маленьку картинку.

При розміщенні зображень на сайті або в блозі нерідко доводиться підганяти розмір картинок. Найчастіше йдеться про їх збільшення. У більшості випадків для цього не потрібні спеціальні програми для роботи із зображеннями, цілком достатньо стандартного додатка Picture Manager, що входить в пакет прикладних програм Microsoft Office, встановленого на персональному комп'ютері.
Вам знадобиться
  • - програма Microsoft Office Picture Manager.
Інструкція
1
Оберіть файл, що містить зображення, розмір якого необхідно збільшити. Наведіть на файл курсор «миші» і клацніть на ньому правою кнопкою маніпулятора. У вікні виберіть "Відкрити за допомогою» і "Microsoft Office Picture Manager".
2
При відкритій програмі Picture Manager використовуйте другий спосіб відкриття файлів. Для цього на панелі управління клацніть кнопку «Ярлики малюнків» і в полі, що з'явилося виберіть потрібний вам файл або навіть кілька зображень.
3
Переконайтеся, що папки, які містити потрібні картинки, відображаються в області ярликів. При відсутності папок необхідно додати їх у зазначену область. Для цього знайдіть папку з необхідними картинками і використовуйте кнопку «Додати ярлик малюнка».
4
Після того як в області попереднього перегляду відкриється потрібне зображення, натисніть на верхній панелі кнопку «Змінити малюнки». У правій частині екрана відкриється область завдань. Виберіть знизу завдання «Зміна розміру».
5
Здійсніть вибір параметрів зміни розміру. Ви можете вписати малюнок у вихідний розмір або вибрати необхідні довжину і ширину зображення в пікселях. Для цього введіть у відповідних вікнах розмір, до якого ви плануєте збільшити зображення. Ви можете також задати довжину і ширину картинки у відсотках від вихідного розміру.
6
У нижній частині панелі завдань перегляньте, якими будуть розміри майбутнього зображення. Якщо коригування не потрібно, натисніть кнопку "OK". Збережіть внесені зміни, натиснувши відповідну кнопку на панелі управління.
7
Для роботи одночасно з декількома суміжними малюнками виділіть перший малюнок групи, потім натисніть клавішу "Shift" і, утримуючи її, виберіть останній малюнок групи. Для виділення ряду несуміжних малюнків увійдіть до режиму ескізу, виберіть перше зображення, натисніть і утримуйте "Ctrl", одночасно обравши всі інші малюнки.