Як назвати дітей близнюків.

Процедура вибору імені для дитини є дуже відповідальною. Це тим більш актуально, коли очікується двійня. Адже необхідно підібрати такі імена, щоб вони добре поєднувалися один з одним.
Вам знадобиться
  • - святці;
  • - енциклопедія імен.
Інструкція
1
Вибирайте імена, не сильно схожі за своїм звучанням. Приміром, Таня і Ваня, Маша і Даша або Ніна і Карина на перший погляд звучать цікаво і мило. Але у малюків може виникнути плутанина і складнощі з запам'ятовуванням власного імені.
2
Подумайте про те, яке буде звучання імен в зменшувально-пестливих варіанті. Існують імена, що не припускають скорочень, приміром, Ян, Клим, Руслан або Ія. Якщо ви називаєте одного з малюків подібним ім'ям, то й іншого слід назвати в тому ж ключі.
3
Враховуйте, що обидва імені повинні поєднуватися з по батькові. Якщо воно занадто довге, не потрібно вибирати довгі імена. Якщо на стику закінчення імені та початку батькові стоять голосна і приголосна букви, таке ім'я з по батькові звучатиме мелодійно і м'яко, наприклад, Гліб і Олег Олексійович, Світлана та Марина Василівни. Поєднуються кілька голосних або кілька приголосних букв важче вимовляються, наприклад: Ірина та Анна Олексіївни, Ростислав і Костянтин Станіславович.
4
Не прагніть дати близнюкам імена, що починаються на одну і ту ж букву. Діана і Данил звучать красиво, але якщо душа не лежить до якогось з імен, і хочеться назвати дитину не Діаною, а, приміром, Мариною, робіть так, як підказує ваше серце.
5
Якщо вас долають сумніви, ви довго мучитеся в роздумах, вибирайте імена близнюкам згідно святцями. Адже завжди можна вибрати ті з імен, які подобаються більше. Так, дітям, що з'явилися на світ 10 січня, святці «пропонують» такі імена, як Антонія, Агафія, Вавила, Юхим, Глікерій, Ігнатій, Петро, Никанор, Симон, Феофіл.
6
Чи не поєднуйте занадто рідкісні і, навпаки, поширені імена, наприклад: Олександр і Рафаель або Віолетта і Наталія і т.п. Не дуже вдалий варіант, якщо одне ім'я занадто коротке, а інше, навпаки довге, наприклад, Анжеліка і Яна, або Ярослав і Гліб.
Корисна порада
Скористайтеся енциклопедією імен. Її можна знайти в інтернеті.