Як накладати логотип на фото. Як накладати один знімок на інший.

Один з найбільш поширених способів накладення логотипу на знімок полягає у використанні опції Place або Paste графічного редактора Photoshop. Інший, не менш відомий спосіб, полягає в накладенні на фотографію логотипу, який був попередньо збережений як візерунок.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop;
  • - знімок;
  • - файл з логотипом.
Інструкція
1
Завантажте фотографію, на яку збираєтеся накладати логотип, в Photoshop. Опцією Place меню File вставте поверх знімка логотип.
2
Розмір об'єкта, що вставляється на новий шар опцією Place, можна підігнати під габарити нижнього шару, не використовуючи додаткових команд. Для зменшення або збільшення картинки з логотипом потягніть за кут рамки, якою оточено зображення. Натиснувши на клавішу Enter, застосуйте трансформацію.
3
Включіть інструмент Move Tool і пересуньте логотип туди, де він не буде закривати деталі знімка, залишаючись при цьому добре помітним. Найчастіше його розміщують в правому нижньому кутку картинки вздовж нижньої або правої бічної сторони.
4
Вставити логотип в знімок можна простим копіюванням зображення. Для цього вам буде потрібно завантажити в Photoshop обидва файли. Виділіть вміст документа з логотипом опцією All меню Select і скопіюйте його за допомогою опції Copy меню Edit. Для накладення скопійованого зображення на знімок застосуйте опцію Paste з того ж самого меню.
5
Якщо логотип закриває занадто велику частину знімка, зменшіть його опцією Free Transform меню Edit. Можете застосувати опцію Scale групи Transform того ж меню.
6
Для накладення логотипу у вигляді візерунка вам буде потрібно створити навколо картинки з логотипом квадратне виділення. Це можна зробити інструментом Rectangular Marquee. Щоб виділяється область була квадратної, а не прямокутної, затисніть клавішу Shift. Застосуйте опцію Define Pattern меню Edit для збереження візерунка.
7
Накладення візерунка відноситься до тих операцій, які неможливо застосувати до фонового шару. Опцією Layer from Background групи New меню Layer зробіть фотографію, відкриту в Photoshop, доступною для редагування.
8
Застосуйте до знімка опцію Pattern Overlay групи Layer Style меню Layer. У вікні налаштувань стилю відкрийте палітру з візерунків і виберіть самий останній зразок. Подивившись на фотографію, ви зможете зауважити, що поверх неї з'явилося кілька копій логотипу, який ви зберегли як візерунок.
9
Налаштуйте параметри Scale і Opacity. За допомогою першого параметра ви зможете відрегулювати розмір і кількість копій логотипу, який накладається на знімок. Параметр Opacity дозволить збільшити або зменшити непрозорості візерунка.
10
Збережіть знімок опцією Save As або Save for Web меню File.