Як зробити, щоб не видно було файли.

Якщо до комп'ютера мають доступ кілька людей, у кого-то з користувачів може з'явитися бажання приховати від інших частину інформації - наприклад, зробити невидимими деякі файли і папки. Це можна зробити засобами Windows, якщо ті, від кого ви ховаєтеся, не надто добре розбираються в комп'ютері.
Інструкція
1
Відкрийте папку, вміст якої треба зробити невидимим. В меню «Сервис» вибирайте команду «Властивості». У закладці «Вид» радіокнопку «Приховані файли і папки» переведіть в положення «Не показувати ...». Підтвердіть вибір, натиснувши ОК.
2
Клацніть по значку папки або файлу правою клавішею, щоб викликати меню, що випадає. Натисніть на пункт «Властивості». У закладці «Загальні» в розділі «Атрибути» відзначте прапорцем пункт «Прихований». Папка або файл не буде відображатися в «Провіднику» і у вікні "Мій комп'ютер", однак за допомогою сторонніх утиліт досвідчений користувач їх легко виявить.
3
Є інший спосіб приховати інформацію. Викличте меню, що випадає клацанням правої клавіші по значку папки і використовуйте команду «Властивості». У вкладці «Налаштування» натисніть «Змінити значок». Клацніть мишкою по зображенню прозорою папки і натисніть ОК двічі, щоб підтвердити вибір. Прозора папка виглядає як пусте місце між ярликами.
4
Значок папки зникне з жорсткого диска, проте залишиться її ім'я. Знову застосуйте праве клацання до папки, щоб викликати контекстне меню, і виберіть «Перейменувати». Введіть в поле імені знак апострофа або лівої лапки (він знаходиться на одній клавіші з літерою Е). Назва стане практично непомітним.
5
Приховати файли і папки можна за допомогою сторонніх програм, наприклад, Hide Folder. Скачайте її з сайту розробника http://www.hide-folder.com/overview/hf_1.html. При установці програми введіть пароль, щоб захистити вашу особисту інформацію від стороннього втручання.
6
Запустіть програму і натисніть кнопку Wizard на панелі інструментів. Відзначте пункт Hide files, folders or disks ... Натисніть Next для продовження роботи.
7
У списку What would you like to hide відзначте потрібну дію і знову натисніть Next. В наступному вікні застосуєте кнопку Add to list, щоб вибрати файли і папки, які ви хочете сховати. Використовуйте Next, щоб перейти до заключного етапу. В останньому вікні натисніть Finish.