Як кріпити сітку до бампера.

Установка сітки в бампері несе в собі не тільки декоративну функцію, роблячи вигляд автомобіля індивідуальним, але виконує ще й практичну задачу. Радіатор, закритий такою сіткою, захищений від попадання бруду і каменів.
Вам знадобиться
  • - плоскогубці
  • - сітка
  • - канцелярські скріпки
  • - шпаклівка
  • - ножиці
Інструкція
1
Купуючи в тюнинговом магазині решітку, простежте, щоб продавець не склав її вдвічі для зручності упаковки, оскільки пізніше, коли ви розгорнете її у всю довжину, виявите на самому видному місці негарний вигин. Позбутися його практично неможливо, та й фарба в цьому місці незабаром лусне.
2
Відріжте сітку так, щоб по периметру вона перекривала вхідний повітряний отвір на півтора сантиметра. За допомогою плоскогубців разогните канцелярські скріпки, щоб отримати рівні шматочки дроту. Таких відрізків повинно бути рівно стільки, скільки вистачить для кожного отвори, з розташованих по периметру сітки. Стисніть їх плоскогубцями посередині і відігніть кінці так, щоб вийшла буква «П».
3
На місця розташування кріплень нанесіть клейову масу. Якщо в якості такої ви вирішили використовувати звичайну або спеціальну ремонтну шпаклівку для бампера, то розводите суміш невеликими порціями. Це дозволить вам працювати з нею без поспіху.
4
Після нанесення деякої кількості шпаклівки вставляйте в неї П-подібні зволікання, притискаючи їх якомога ближче до поверхні. При цьому їх виступаючі кінці повинні бути паралельні поверхні решітки і під різними кутами сходитися до посадкового ділянці сітки. Після застигання шпаклівки разогните їх, щоб вони встали вертикально.
5
Сітку насадите на кінці дротиків, які потім загніть за допомогою плоскогубців. Щоб через пару років місця згинів скріпок, проржавев, не лопнули, продублюйте кріплення силіконом. Наносите його під краю сітки так, щоб він їх обволок, але не виступив при цьому за краї продувна отвори і не потрапив на пофарбовану поверхню бампера. Якщо ж це все-таки сталося, одразу видаліть забруднення за допомогою змоченою уайт-спіритом ганчірочки.