Як вирізати квітка з мила.

Модне захоплення створенням мила не обмежується власне виробництвом запашної маси для миття. З мильної основи можна створювати справжні шедеври. Використовуючи техніку ліплення і карвінгу (вирізання тонких шарів спеціальним ножем), ви навчитеся робити квіти і цілі композиції.
Вам знадобиться
  • - мильна основа або натерте дитяче мило - 200 гр;
  • - харчовий желатин - 1 ст. л.;
  • - вода - 8-9 ст. л.;
  • - харчові барвники, ароматизатори, ефірні масла;
  • - ніж для чищення овочів;
  • - ніж з гладким лезом або стек для ліплення.
Інструкція
1
Приготуйте мило для ліплення. Для цього залийте желатин холодною водою і залиште набухати протягом 30-40 хвилин. Розтопити на водяній бані або в мікрохвильовій печі (дробовими інтервалами по 10-15 секунд) мильну основу або натерте дитяче мило. Потім додайте в отриману масу додайте барвники та ароматизатори за своїм бажанням і влийте желатин. Ретельно перемішайте. Залийте отриману суміш у форми і дочекайтеся застигання (можна помістити в холодильник на 15 хвилин). Для цих цілей підійдуть тільки гнуться матеріали (пластмаса або силікон), так як з металевої і керамічної ємності практично неможливо дістати застигле мило, не пошкодивши його.
2
Спробуйте зліпити трояндочки з ще теплою і не до кінця застиглої мильною заготовки циліндричної форми. За допомогою ножа для чищення овочів зрізайте тонкі напівкруглі пласти. Згортайте їх у невеликий рулончик: перший туго, другий - навколо нього трохи вільніше і так далі. У вас вийде троянда, яку залишиться прикрасити вирізаними з мила листочками. Для цього з заготівлі зеленого кольору розкачайте невеликий пласт, виріжте довгастий загострений лист і нанесіть на нього лезом ножа або стеком прожилки. Приєднаєте листки до основи бутона. Якщо мило затверділо і не кріпиться, капніть на місце з'єднання розтопленої основою.
3
Зліпити інші квіти з мильних заготовок: маки, ромашки, гвоздики. Для створення мильних маків виріжте описаним вище способом пелюстки, розімніть їх пальцями, зробивши більш великими і плоскими. З'єднайте кілька пелюсток у вигляді широко розкритої квітки. У центр додайте дрібну мильну стружку контрастного кольору - і маки готові. Ромашку створити ще простіше - досить вирізати контури пелюсток з плоскої заготовки.
4
Потренируйтесь вирізати квіти з цілісного шматка мила. Використовуйте для цього сухі і тверді заготовки кулястої або близькою до неї форми. Гострим ножем з тонким лезом почніть вирізати пелюстки від серцевини квітки, поступово знімаючи шари нижче. Чим тонше знімається шар, тим більш ніжним і невагомим вийде пелюстка.