Як тримати дротики в дартс.

Дартс - гра, яка завоювала чимало шанувальників. Дорослі та діти із задоволенням проводять час, метаючи дротики. До речі, від того, як дротик розташований в долоні, багато в чому залежить швидкість його польоту і точність попадання.
Інструкція
1
Візьміть дротик і розташуйте його у відкритій долоні. Постарайтеся відчути, де знаходиться його центр ваги. Акуратно перекотіть дротик до кінчиків пальців, розташувавши великий палець так, щоб він знаходився за знайденим центром ваги.
2
Притримуйте снаряд двома, трьома, чотирма або всіма п'ятьма пальцями. Кисть приведіть в прицільне становище. Слідкуйте за тим, щоб кінець дротика був направлений вгору. Слідкуйте, щоб пальці стосувалися тільки металевої частини (корпусу) дротика. Чи не доторкайтеся до хвостовика і оперення. Чи не стискайте пальці в кулак. Пальці, які не беруть участь в хваті, відставте в сторону або ж тримайте їх, як вам зручно. Уважно стежте за мізинцем - якщо ви притисне його до долоні, інші пальці рефлекторно напружаться, що позначиться на якості хвата.
3
Чи не напружуйте м'язи. При цьому тримайте дротик так, щоб він не міг вислизнути з руки. Намагайтеся посилати дротик в політ сильним і точним рухом, утримуючи обраний напрям снаряда.
Зверніть увагу
Дротики можуть мати різні типи корпусів. Довгі снаряди вимагають використання більшої кількості пальців, і навпаки. Вибирати потрібно саме той дротик, який найкраще підходить для вашої долоні. Краще потренуватися зі снарядами різної довжини і вибрати найбільш зручний.
Корисна порада
Щоб дізнатися, чи не занадто сильно ви стискаєте дротик, подивіться на свої пальці. Якщо ви побачите, що вони стали білими, значить, хват занадто міцний і руку треба трохи розслабити. Постарайтеся тримати снаряд жорстко, але в той же час з достатньою свободою. Краще, якщо рука буде більш м'яка, ніж затиснута. Чим більше пальців задіяно при хваті, тим краще контроль за дротиком. Головна помилка новачка - так зване «змазування» дротика при відпуску. Це відбивається на траєкторії польоту, і снаряд не влучає в ціль.