Як навчитися робити фінти в хокеї.

Одне з головних достоїнств нападника в хокеї - уміння виконувати фінти. У поєднанні з майстерним володінням ключкою, хорошим катанням і прицільними кидками шайби з різних ділянок майданчика виконання фінтів дозволить обійти суперників і забити шайбу в ворота противника.
Інструкція
1
Запам'ятайте, що фінти складають дві фази рухів: помилкову і справжню. Перша фаза змушує противника повірити у правдивість руху і відреагувати на нього, а друга - швидко здійснити справжнє рух з метою звільнення від опіки суперника.
2
Починайте вправи, спрямовані на освоєння фінтів, без шайби. Особливу увагу приділяйте збереженню рівноваги і зміни швидкості при їх виконанні. Після вироблення названих навичок акцентуйте увагу на розвитку ефективного використання відповідних дій суперника. Щоразу поєднуйте їх з Контрприйоми.
3
На початковій стадії навчання виконуйте вправи по освоєнню фінтів з пасивним суперником. Потім вдосконалюйте прийоми з активним опором суперника в іграх.
4
Рухайтеся в колоні без шайби. По сигналу тренера різко нахиліть тулуб і поверніться у вихідне положення. Потім цю ж вправу виконайте з ключкою. Спочатку робіть нахили в одну сторону, потім в іншу.
5
Ті ж дії здійсните з подоланням перешкод. Для цього розставте стійки або запросіть захисників, які повинні просуватися вам назустріч в колоні по одному.
6
Відробіть біг з прискоренням і зупинку по сигналу. Знову виконуйте біг, а як тільки надійде сигнал, зробіть ключкою навколо шайби круговий рух і виконайте ривок з нею.
7
Суперник повинен атакувати вас, а ви, зробивши ключкою рух, нібито спрямоване для передачі шайби партнеру вправо, повинні швидко обвести суперника зліва.
8
Відпрацьовуйте також наступний прийом: нагнати вас суперник повинен намагатися відібрати шайбу, а ви почніть пригальмовувати, показуючи, що хочете зупинитися і піти в протилежному напрямку. Після того як суперник зреагував, стартуйте і йдіть в сторону первинного руху. Дані вправи дозволяють з успіхом виконувати фінти зі зміною напрямку.
Сучасний хокей просто немислимий без технічно підкованих гравців, які можуть здійснювати дриблінг з шайбою. Однак щоб оволодіти даними умінням, потрібно ретельно вивчити теорію і якомога частіше практикуватися на тренуванні і в офіційних іграх.
Інструкція
1
Вивчіть техніку простий обведення. Це універсальний хокейний фінт, який можна виконувати кожен раз, незважаючи на ситуацію на льоду. Як тільки ви отримали шайбу, наберіть швидкість перед противником і різко поверніть в іншу сторону. Робіть це так швидко, щоб він навіть не зміг відреагувати. Використовуйте помилковий замах ключки. Вчіться передбачити напрям руху суперника і користуйтеся цим моментом.
2
Застосовуйте також і силову обведення. Отримайте шайбу від партнера. Зігніть ноги в голеностопе, поставте їх на ширині плечей і нахиліть тулуб трохи вперед. Як тільки на вас виїхав суперник, нав'яжіть йому силову боротьбу, прикриваючи шайбу коником, тулубом і ключкою. Намагайтеся відтіснити його і прокинути собі шайбу на хід або віддати пас партнеру по команді. Якщо ви використовуєте перевагу в силі і швидкості, тоді у вас вийти виконати даний фінт.
3
Виконуйте дриблінг на передачу і кидок. При отриманні шайби зробіть помилковий замах ключкою, як ніби ви хочете виконати передачу або клацання (кидок). Уважно дивіться за реакцією гравця суперника. Як тільки ви побачили, що він поміняв напрямок свого руху, відразу йдіть в протилежну сторону, ведучи поруч шайбу.
4
Відробіть також фінт головою і тулубом. Це теж дуже ефективний елемент, який збиває суперника з пантелику. Рухайтеся назустріч противнику з шайбою. Коли ви почнете до нього наближатися, покажіть головою і тілом підготовче рух, що нібито хочете піти вліво. Ви побачите, що суперник почне їхати в цю ж сторону. Потім якнайшвидше поміняйте напрям руху і підіть вправо.
5
Робіть також дриблінг зі зміною швидкості і напрямку. Цей фінт ефективно працює, якщо потрібно піти від пресингу суперника. Уявіть, що ви переміщується на повній швидкості до воріт, і несподівано на вас виходить захисник клубу-противника. Загальмуєте якомога різкіше, а потім просто зробіть ривок у вихідному напрямку.