Як відлякати голубів з балкона. прилад для відлякування голубів.

Навіть найкрасивіші і нешкідливі птиці доставляють масу незручностей, коли починають прилітати на балкони і вікна будинків. Відлякати непрошених пернатих гостей можна за допомогою різних пристосувань.
Вам знадобиться
  • - харчова фольга;
  • - бляшані банки;
  • - оцинкований лист;
  • - волосінь;
  • - товста дріт;
  • - цвяхи.
Інструкція
1
Перевірте свій балкон на наявність голубиних гнізд. Ці птахи можуть створювати свої житла в стінах, на пожежних сходах і навіть на самому балконі, сховавшись в старі речі. Якщо ви виявили поглиблення в плитах, їх необхідно зацементувати. Сам балкон закрийте за допомогою скла, москітної сітки або фіранки.
2
Голуби бояться шуму і блиску, тому їх можна відлякати за допомогою саморобних відлякувачів. Візьміть аркуш харчової фольги і зробіть з неї бахрому, розрізавши один край на дрібні смужки. Целікова край фольги прикріпіть із зовнішнього боку балкона .
3
Зробіть відлякувачі за допомогою CD дисків. Просмикніть декілька дисків на міцну нитку і прив'яжіть до поручня балкона або до віконної рами. Замість дисків можна використовувати порожні бляшані банки.
4
Прикріпіть до балкону оцинкований лист. Щоб такий карниз сильно блищав на сонці, пофарбуйте його серебрянкой. Карниз, встановлений під кутом 45 градусів, не дасть голубам можливості приземлитися на ваш балкон.
5
Натягніть зовні балкона кілька рядів волосіні на висоті 10-15 см від карниза. Прилетевшим голубам просто нікуди буде сісти, і вони поспішать покинути це місце.
6
Використовуйте антіпрісадние шипи, які продаються в господарських магазинах. Самостійно виготовити шипи можна з цвяхів або товстого дроту.
7
Найдешевший спосіб позбутися від пернатих гостей - це завести кішку. Випускайте її на балкон якомога частіше. Зловити птахів їй, можливо, і не вдасться, а от налякати вийде.
8
Якщо у вас багато вільного часу, можна відлякати голубів за допомогою води. Дочекайтеся, поки голуби приземляться на ваш балкон, і облийте їх водою. Так потрібно зробити кілька разів поспіль - тоді голуби запам'ятають, що в це місце літати вже не потрібно.
9
Існують спеціальні пристрої для відлякування птахів, що видають нешкідливий для людини, але неприємний для птахів ультразвук.