Як зібрати орігамі.

Орігамі - стародавнє мистецтво складання з паперу різних фігур. Якщо ви посидючіші, терплячі і любите творчість, ви можете спробувати збирати орігамі самостійно, і, можливо, швидкоплинне захоплення переросте для вас в даний хобі.
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - схема зборки.
Інструкція
1
Якщо ви будете збирати орігамі по книзі або іншому посібника, перед початком роботи ознайомтеся з умовними позначеннями. Наприклад, якщо ви бачите пунктирну лінію і фігурну стрілку, згинайте лист на себе так, щоб згин опинився на позначеному місці. Так, де позначена стрілка у вигляді блискавки, робіть згин «гармошкою», а подвійна стрілка означає необхідність зігнути і розігнути фігуру назад. Вивчіть всі позначення і лише після цього приступайте до наступного етапу.
2
Підберіть гарну папір, вона повинна бути досить щільною і добре згинатися, тримати форму. Для простих поробок підійде звичайний кольоровий картон або газетний папір, але для складних фігур купите спеціальний матеріал хорошої якості.
3
Ознайомтеся і спробуйте зробити базові форми - складки і схеми, які часто беруть участь в побудові складних фігур. Розробники посібників з орігамі не завжди вважають за потрібне описувати їх побудова, вважаючи, що читач з ними вже знайомий.
4
Знайдіть гарне посібник, в якому будуть детально описані схеми орігамі. Посібник можна знайти в друкованому вигляді (книги, журнали, газети) або в електронному (сайти, присвячені оригами, блоги і т.д.). Для початку вибирайте легкі схеми, при перегляді яких вам будуть зрозумілі всі кроки.
5
Якщо навіть докладний опис ставить вас в глухий кут, пошукайте відеокурси з орігамі. Дивлячись на відео, запам'ятовуйте крок, потім ставте відтворення на паузу і виконуйте дію самостійно. Якщо щось не вийшло, повторіть перегляд фрагмента. Крім того, можна пошукати клуб за інтересами у вашому місті, там справжні майстри зможуть вам допомогти в освоєнні цієї науки.
6
Коли ви освоїте основні прийоми і навчитеся робити найпростіші фігури, переходите до більш складних завдань. У перший час можете спростити збір складних фігур, використовуючи клей, але пам'ятайте, що справжні орігамі створюються без клею.
7
Щоб фігура виглядала ефектніше, використовуйте папір зі сторонами різного кольору. Крім того, деякі орігамі передбачають збірку з кількох аркушів різного кольору, спробуйте різні варіанти.
Корисна порада
Якщо папір цупкий, пропрасовуйте шви твердим предметом, наприклад, лінійкою, щоб вони стали чіткими і фіксованими.