Як налаштувати дві звукові карти.

Використання двох звукових карт дозволяє застосовувати стаціонарний комп'ютер або ноутбук в якості ресивера. Це означає, що ви можете створити повноцінну систему 5.1, використовуючи набір з декількох комп'ютерних колонок.
Інструкція
1
Для початку переконайтеся в тому, що обидві звукові плати коректно працюють окремо. Оновлення драйверів для обох пристроїв. Варто відзначити, що при використанні плат однієї фірми, наприклад, Realtek, у вас можуть виникнути проблеми з їх синхронізацією. Це обумовлено тим, що за налаштування кожної плати відповідатиме одна і та ж програма.
2
Для підключення і налаштувань звуку 5.1. (6.1.) Вам буде потрібно комплект 2.1 і два комплекти 2.0. Таким чином ви отримаєте набір, що складається з одного сабвуфера і шести сателітів. Підключіть систему 2.1 до одного з портів будь-який звуковий плати. Відкрийте програму настройки пристрою, виділіть використовуваний порт і виберіть пункт «Вихід на центральний канал/сабвуфер».
3
Сателіти даного комплекту повинні виконувати функції фронтального динаміка. Тепер підключіть до вільного слоту інший звуковий плати комплект колонок 2.0.
4
Відкрийте програму настройки цієї звукової картки . Перейдіть в меню налаштувань потрібного порту. Вкажіть пункт «Вихід на тилові динаміки». Додайте підключення колонки таким чином, щоб вони знаходилися позаду користувача.
5
З'ясуйте, яка звукова плата підтримує роботу в багатоканальному режимі. Підключіть до потрібного слоту цієї карти другий комплект 2.0. В меню налаштувань виберіть пункт «Фронтальні динаміки». Додайте сателіти з обох сторін від центрального каналу.
6
Під час синхронного використання двох плат ви можете спостерігати затримку звуку, переданого однією з них. Це обумовлено тим, що інформація на різні плати передається не одночасно. Відкрийте програму налаштувань звукових пристроїв. Встановіть період затримки для тієї плати, яка швидше видає звуковий сигнал.
7
Пам'ятайте про те, що в багатоканальних платах не всі порти призначені для підключення великої кількості пристроїв. Зазвичай один слот відводиться для мікрофона, другий - для передніх динаміків, а третій є універсальним і легко піддається налаштуванню.
Корисна порада
Для підключення декількох колонок до ноутбука використовуйте зовнішню звукову плату.
За допомогою луни можна трохи згладити погана якість запису, яке є невід'ємним супутником дешевого мікрофона . Ехо додасть звуку більший обсяг, і голос мовця слухатиметься відразу набагато краще .
Інструкція
1
Відкрийте настройки аудіосистеми вашого персонального комп'ютера. Для цього зайдіть в меню кнопки «Пуск», виберіть пункт «Панель управління». У вікні знайдіть іконку «Звуки і аудіопристрої» і двічі клацніть по ній. З'явиться вікно. В ньому виберіть пункт настройки аудіопристроїв. З'явиться ще одне вікно з декількома вкладками.
2
Серед них виберіть вкладку «Аудіо». Тепер знайдіть пункт «Запис звуку». Щоб налаштувати відлуння для мікрофона знайдіть пункт «Ехо" і поставте біля нього галочку. Іноді це зробити не можна. Наприклад, у тих випадках, якщо ви працює з вбудованим мікрофоном (ноутбук, вебкамера).
3
Відкрийте настройки звукової карти вашого персонального комп'ютера, щоб включити відлуння на мікрофон. Якщо звукова карта вбудована в материнську плату, то вона буде мати назву Realtek (принаймні, в переважній більшості випадків). Щоб перейти в меню налаштувань звукової карти, зайдіть в панель управління в настройку аудіопристроїв.
4
В установках звукової карти перейдіть у вкладку «Конфігурація мікрофона ». Ам знайдіть пункт «Придушення луна». Навпроти нього зазвичай коштує галочка. Зніміть її. Перейдіть у вкладку налаштування пристроїв виводу. Вимкніть в ній настройки відлуння, бо звук буде занадто спотворюватися.
5
Увімкніть функцію додавання відлуння в програмі звукозапису. Ви можете використовувати стандартний додаток вашої операційної системи, або ж завантажити і встановити програми від Sony або Nero. В останньому випадку поставити відлуння на мікрофон буде набагато простіше, та й відкриється набагато більше можливостей роботи зі звуком, що дуже знадобиться, особливо, якщо для запису використовується дешеве обладнання.
6
Щоб включити відлуння, запустіть звуковий редактор і активуйте потрібний елемент в налаштуваннях запису звуку. Якщо ви використовуєте мікрофон, вбудований в веб-камеру, накласти на нього відлуння можна через його ж програмне забезпечення, яке повинно йти в комплекті з пристроєм.