Як змінити файли в форматі rar. Як змінити Форман папки rar в формат package.

Формат .rar позначає, що обраний файл являє собою архів. Усередині такого архіву можуть зберігатися будь-які папки і файли . Змінити файли в форматі .rar можна кількома способами. Все залежить від того, що саме потрібно користувачеві.
Інструкція
1
У готовий архів можна додати нові файли. Відкрийте архів, якшо по ньому лівою кнопкою миші. Або ж клікніть на його значку правою кнопкою миші і виберіть в контекстному меню команду «Відкрити». Також можна виділити файл .rar і натиснути клавішу Enter.
2
У вікні, натисніть на кнопку «Додати». У додатковому вікні вкажіть шлях до файлу, який ви хочете помістити в архів, натисніть кнопку OK і, перемістившись у вікно «Ім'я і параметри архіву», знову натисніть кнопку OK. Файл буде додано до архіву. Те ж саме можна зробити через меню «Команди» і пункт «Додати файли в архів».
3
Існує і більш швидкий спосіб додавання нових файлів. Виділіть файл, який хочете помістити в архів і, утримуючи ліву кнопку миші, перетягніть його значок таким чином, щоб він опинився на файлі в форматі .rar. Відпустіть кнопку миші - файл буде запакований у вибраний вами архів.
4
Щоб видалити файл з архіву, відкрийте RAR-файл, виділіть за допомогою миші ті файли і папки, які вам більше не потрібні, і виберіть в меню «Команди» пункт «Видалити файли». Альтернативний варіант: клікніть по файлу (групи файлів) правою кнопкою миші і виберіть в контекстному меню команду «Видалити файли». Підтвердіть свої дії у вікні запиту. Найшвидший спосіб: виділіть непотрібний файл і натисніть клавішу Del. Підтвердіть видалення.
5
Файлам в архіві можна привласнювати нові імена. Для цього в меню «Команди» (або через меню, що випадає після кліка правою кнопкою миші по файлу) виберіть пункт «Перейменувати файл». Коли поле з ім'ям змінить свій вигляд, введіть нове ім'я і клікніть в будь-якому місці екрану лівою кнопкою миші або натисніть клавішу Enter.
6
Щоб змінити вміст файлів, запакованих в архів, відкрийте архів і потрібний вам файл. Для цього двічі клікніть лівою кнопкою миші по обраному файлу або виділіть його і натисніть клавішу Enter. Внесіть всі необхідні зміни і збережіть їх звичайним способом. Система сповістить вас про те, що файл буде змінено після закриття використовує його додатки. Закрийте програму, в якій вносили зміни в файл, і у вікні дайте відповідь ствердно на пропозицію оновити файл в архіві.