Як і за допомогою чого очистити звичайну воду.

Водопровідна вода не придатна для пиття. У ній міститься велика кількість шкідливих домішок і хвороботворних мікроорганізмів. Тому перш ніж вживати воду , її необхідно очистити.
Вам знадобиться
  • Каструля, срібний предмет, фільтр для води.
Інструкція
1
Прокип'ятіть воду. При нагріванні до 100 о С гине більшість хвороботворних мікроорганізмів. Також відбувається випаровування органічних сполук, які мають низьку температуру кип'ятіння. Тому вода стає м'якою. Крім перерахованих переваг можна відзначити деякі недоліки цього методу. При кип'ятінні з води видаляються солі магнію і кальцію. Не рекомендується кип'ятити хлоровану воду, так як хлор взаємодіє з органічними речовинами і утворюються канцерогени.
2
Налийте воду в широкогорлую посуд і залиште на добу. За цей час випаровується близько 90% хлору. Цей процес називається відстоюванням. Якщо ви помітили на дні посуду іржавий осад, значить, що в воді велику кількість іонів двовалентного заліза.
3
Заморозьте воду. За допомогою даного способу можна очистити невеликий об'єм рідини - до декількох літрів. Налийте воду в каструлю так, щоб ємність була заповнена на 2/3. Закрийте кришкою і поставте в морозильну камеру на 10-12 годин. При цьому спочатку замерзає чиста вода, а між кристалами льоду залишається «розсіл» - суміш води і солей. Після закінчення цього часу дістаньте каструлю. Вийміть лід і злийте «розсіл». Врахуйте, що якщо температура виявиться занадто низькою, то не вдасться відокремити чистий лід від домішок.
4
Очистіть воду срібним предметом, наприклад ложкою або монетами. Цей метал має бактерицидні властивості. У ємність з проточною водою занурте срібло і залиште на деякий час.
5
Використовуйте фільтри для очищення води. В побуті досить поширені фільтри-глечики. Вода, проходячи через сорбент, очищається від шкідливих домішок за короткий час. Крім того, існують фільтри, які встановлюють на водопровідну трубу або кран. Але, очищаючи воду, вони затримують не тільки шкідливі домішки, а й корисні.