Як перенести зображення з комп'ютера на телевізор.

Підключення телевізора до комп'ютера дозволяє перетворити ПК в мультимедійну станцію. Крім того, подібне з'єднання дозволяє використовувати телевізор як основний або додатковий монітор.
Вам знадобиться
  • Кабель HDMI.
Інструкція
1
Для передачі зображення на екран телевізора необхідно використовувати спеціальний кабель. До його вибору потрібно підійти з усією відповідальністю. Якщо ви хочете забезпечити найкращу якість зображення, використовуйте цифрові канали передачі даних.
2
Придбайте HDMI-кабель для підключення відеокарти до телевізора. Якщо на видеоадаптере присутній порт DVI, придбайте перехідник відповідного формату.
3
Виконайте з'єднання відеокарти з підходящим портом телевізора. Дану процедуру можна проводити зі включеними пристроями. Тепер відкрийте меню налаштувань телевізора і виберіть джерело сигналу.
4
Після виконання описаних дій на дисплеї ТВ повинна відобразиться фонова картинка робочого столу комп'ютера. Це означає, що новий екран визначиться системою. Якщо цього не сталося, відкрийте меню налаштувань дисплея в Windows.
5
Перейдіть в меню «Підключення до зовнішнього екрана». Натисніть кнопку «Знайти». Дочекайтеся появи іконки нового дисплея. Виділіть її лівою кнопкою миші і активуйте пункт «Дублювати екран». Використання даного режиму синхронної роботи призведе до того, що на дисплеї телевізора і монітора буде виводитися однакове зображення .
6
Для спрощення синхронної роботи з декількома дисплеями рекомендують використовувати функцію розширення екрану. Виділіть іконку телевізора в діалоговому меню налаштувань і активуйте даний режим.
7
Коли вам потрібно буде запустити фільм або переглянути зображення на великому екрані, просто перемістіть вікно використовуваної програми за кордону комп'ютерного монітора.
8
Обов'язково виберіть підходяще дозвіл екрана після підключення телевізора. Використовуйте тільки ті параметри, які доступні видеоадаптеру і телевізору. Не використовуйте телевізор як основного дисплея, якщо ви плануєте періодично відключати цей пристрій від відеокарти.