Як лікувати червоність очей.

Поверхность очного яблука забезпечена величезною кількістю кровоносних судин. Під впливом несприятливих факторів або при наявності серйозних захворювань судини розширюються, білки очей стають червоними. Щоб уникнути серйозних ускладнень, необхідно звернутися до лікаря офтальмолога і отримати рекомендацію спеціаліста з усунення червоності очей.
Вам знадобиться
  • - судинозвужувальні краплі;
  • - зволожуючі краплі;
  • - антибактеріальна терапія;
  • - полівітаміни;
  • - раціональне харчування.
Інструкція
1
Почервоніння очей може бути викликано зовнішніми факторами, внутрішніми захворюваннями, алергічними реакціями. У будь-якому випадку необхідно з'ясувати причину, щоб провести терапію, відповідну захворюванню.
2
Нерідко почервоніння викликають надмірне перевтома, тривала робота за монітором комп'ютера, перегляд телевізійний передач в положенні лежачи, читання при недостатньому освітленні. У цьому випадку лікування буде направлено на раціональний підхід до роботи і відпочинку. Офтальмолог може призначити судинозвужувальні або зволожуючі краплі, які можна застосовувати тільки за призначенням лікаря і в строго рекомендованих дозах.
3
Якщо почервоніння очей викликано запаленням сполучної оболонки, або кон'юнктивітом, вам призначать протизапальні краплі. В деяких випадках, при великому ураженні, призначають антибіотики у вигляді ін'єкцій або для орального застосування.
4
Нерідко почервоніння очей викликано грипом, ГРЗ, ГРВІ. В цьому випадку необхідно провести терапію основного захворювання. У міру одужання почервоніння очей пройде самостійно, без застосування спеціальних препаратів.
5
При почервонінні очей, спричиненому алергічними реакціями, вас направлять до лікаря алерголога для проведення проб і з'ясування причини алергії. Потрібно усунути алерген, додатково вам призначать препарати, які приберуть або знизять прояви алергічної реакції.
6
Розширені кровоносні судини очного яблука можуть бути пов'язані з гіпертензією, цукровим діабетом, початковою стадією глаукоми. Це серйозні захворювання, які слід лікувати за призначенням і під контролем фахівця після ретельного медичного обстеження.
7
В якості доповнюючого лікування приймайте полівітамінні комплекси, раціонально харчуйтеся, включіть в раціон сметану, рослинне масло, яйця, печінка тріски - це продукти, багаті вітаміном А, нестача якого негативним чином позначається на здоров'ї очей.
Напевно, кожній дорослій людині знайома проблема червоних очей . Почервоніння очей , на відміну від інших недуг, легко виявити самостійно: на поверхні очей вих яблук є дрібні кровоносні судини, які припочервонінні розширюються. Цієї проблеми можна уникнути, а при необхідності просто приховати.
Інструкція
1
Ви починаєте відчувати дискомфорт в тому випадку, якщо ваші очей а переутомляются і червоніють. Причиною червоності може бути і вітер, і сльози, і сигаретний дим, а також алергічні реакції на шерсть, цвіль, пилок і навіть на всіляку косметику. Кровоносні судини очей також можуть розширитися від надмірного вживання алкоголю, від тривалого перебування за комп'ютером або телевізором, а у деяких людей почервоніння очей спостерігається навіть під час захворювання грипом або ГРЗ. Почервоніння очей може доставити масу клопоту, якщо вам, наприклад, потрібно терміново їхати на важливу зустріч.
2
Якщо ви велику кількість часу проводите за комп'ютером або не висипається, вам необхідний повноцінний відпочинок, адже очей а відпочивають разом з вами. Постарайтеся знайти час на повноцінний сон, і на ранок від червоних очей не залишиться й сліду. Але може скластися так, що у вас не буде часу на відпочинок. В такому разі не забувайте робити нехай і короткі, але перепочинку. Після довгого перебування за комп'ютером розслабити м'язи очей допомагає кілька способів. Наприклад, закрийте на пару хвилин очей а. Можете замружитися, а потім знову розслабити повіки. Також корисною буває фокусування очей на який-небудь далекій точці за вікном.
3
Лінзи є ще однією причиною почервоніння очей . Справа в тому що лінзам властивий знос. З часом вони починають досить сильно тертися про рогівку очей , викликаючи при цьому роздратування і почервоніння. Перед сном необхідно знімати лінзи і розміщати їх в спеціальний розчин для зберігання. Саме цим ви даєте очей ам доступ до вкрай необхідного кисню - природному засобу боротьби з почервонінням очей .
4
Найефективнішим засобом від почервоніння є очей ниє краплі, наприклад "Визин". Вони містять в собі активний судинозвужувальний компонент, який знімає почервоніння. Безумовно, хороший засіб, але зловживати ним не варто. Використовуйте його тільки в крайніх випадках, і строго дотримуйтеся інструкції. Чим частіше ви будете використовувати краплі, тим складніше буде надалі обходитися без них.
Корисна порада
Якщо ваші очі постійно червоні, то слід звернутися до фахівця, а не приховувати симптоми. Саме консультація лікаря допоможе вам поставити правильний діагноз і підібрати спосіб лікування.