Як налаштувати інтернет на два комп'ютери в локальній мережі. Як грати в гру на двох комп'ютерах.

Можливості операційної системи Windows дозволяють швидко створювати загальнодоступні з'єднання. Ця функція особливо актуальна в тій ситуації, коли домашні або офісні комп'ютери об'єднані в локальну мережу.
Вам знадобиться
  • патч-корд.
Інструкція
1
Для підключення до одного інтернет-каналу великої кількості ПК прийнято використовувати маршрутизатори. Якщо вам необхідно підключити до мережі всі два комп'ютера , вказане обладнання можна набувати. З'єднайте комп'ютери в локальну мережу, використовуючи патч-корд зворотного обтиску.
2
Зовсім не важливо, яким чином один з комп'ютерів отримує доступ в інтернет. Для цього можуть бути використані такі пристрої: USB-модем, Wi-Fi адаптер або інша мережева карта. Відкрийте список мережевих з'єднань даного ПК.
3
Перейдіть до властивостей підключення до інтернету. Виберіть вкладку «Доступ». Увімкніть загальний доступ до даного з'єднання. Для цього встановіть галочку поруч з потрібним пунктом. Виберіть локальну мережу, для комп'ютерів якої відкривається доступ.
4
Збережіть параметри підключення до інтернету. Відкрийте властивості локального з'єднання з другим комп'ютером. Налаштуйте параметри використання протоколу TCP/IP. Для цього введіть статичний IP-адресу і збережіть налаштування.
5
Тепер вам потрібно забезпечити стабільне підключення до інтернету на другому комп'ютері. Для цього відкрийте меню налаштувань протоколу TCP/IP мережевої карти, з'єднаної з першим ПК. Введіть таке значення IP-адреси, щоб у ваших комп'ютерів збігалися маски підмережі. Найкраще просто замінити останній сегмент адреси.
6
Вкажіть IP-адресу сервера, через який буде здійснюватися з'єднання з інтернетом. В даному випадку роль сервера виконує перший комп'ютер. Тому в поле «Основний шлюз» введіть IP-адресу його мережевої карти.
7
Перезавантажте обидва комп'ютера після завершення конфігурування мережевих адаптерів. Перевірте можливість з'єднання з інтернетом у обох ПК. Змініть настройки брандмауера і фаєрволла, якщо другий комп'ютер не отримав доступу до інтернету.