Як ізолювати прохідні кімнати.

У більшості новобудов житловий простір планується так, щоб створити максимальний комфорт для власників квартири. А от старі будинки, особливо хрущовки, не можуть похвалитися особливою зручністю. І господарям такого житла доводиться придумувати всілякі способи ізоляції прохідних кімнат.
Вам знадобиться
  • - електроінструмент (пила по металу, дриль, перфоратор);
  • - гіпсокартон;
  • - пінопласт;
  • - металевий профіль;
  • - дверні коробки, двері;
  • - клей, шпалери.
Інструкція
1
Самий трудомісткий і витратний спосіб ізоляції кімнати - перепланування. В цьому випадку старий дверний проріз забивається дошками або закривається щільним картоном, ставиться додаткове перегородка, що утворює коридор, а в межкомнатной стіні прорубується новий отвір для дверей. Мінусів у цього способу досить. По-перше, якщо стіна, в якій утворюється новий дверний отвір, несуча, на її переобладнання потрібно отримати дозвіл в інспекції житлової. По-друге, через коридору, який відкриває доступ до суміжної кімнати, зменшується площа колишньої прохідної. І по-третє - дошки і картон не створюють достатньої звукоізоляцією. Але всі ці питання можна вирішити, якщо ви хочете раз і назавжди позбутися від прохідних кімнат, отримавши ізольовані.
2
Додаткова перегородка, що утворює коридор, може бути виконана з металоконструкції, обшитої гіпсокартоном. В цьому випадку виміряйте висоту і ширину нової стіни і закупите металевий профіль з таким розрахунком, щоб горизонтальні рейки йшли через кожні 50-60 сантиметрів, а вертикальні - через 100-110 сантиметрів. До кімнатній стіні кріпите конструкцію дюбелями, а між собою профіль досить стягти шурупами. Побудувавши каркас, обшийте його гіпсокартоном. Потім поталу шпалери. Для додаткової звукоізоляції можна закріпити два шари гіпсокартону, розмістивши між ними пінопласт шириною 40-50 сантиметрів.
3
При іншому варіанті планування квартири споруда додаткового коридору за рахунок прохідної кімнати не потрібно. В цьому випадку достатньо закласти старий дверний проріз і прорубати новий в стіні, яка межує з вже існуючим коридором. Якщо немає можливості капітально закласти стіну на місці старих дверей, просто загородите її шафами. Вони створять додаткову звукоізоляцію.
Корисна порада
Якщо є можливість, на час проведення робіт краще переїхати в іншу квартиру. Величезна кількість будівельного сміття і громіздкі конструкції доставлять мешканцям багато незручностей.