Як перемістити "Мої документи" на інший диск. Як перемістити системну.

За замовчуванням операційна система Windows пропонує користувачеві папку «Мої документи » щоразу, коли відкривається діалог збереження файлів. Це відбувається і при збереженні текстових документів Word, і при завантаженні архівів з інтернету, і при копіюванні файлів з телефону, цифрового фотоапарата, флешки і т.д. В результаті цей каталог може стати найбільш об'ємним сховищем вашого комп'ютера. Це не дуже зручно, так як «Мої документи» розміщуються на одному диску з системними файлами - при перевстановлення або відновленні ОС у випадку збою все накопичене може бути втрачено.
Інструкція
1
Закрийте документи будь-яких додатків, якщо вони зберігаються в папці «Мої документи». Операційна система може видати помилку, якщо при переміщенні об'єкта в майбутню процедуру він виявиться заблокованим якою-небудь програмою, що використовує його в цей момент.
2
Знайдіть посилання на елемент «Мої документи». Цей ярлик може бути поміщений на робочий стіл, а якщо його там немає, розкрийте головне меню операційної системи - натисніть клавішу Win або клікніть покажчиком миші по кнопці «Пуск». Рядок «Мої документи» в залежності від налаштувань цього меню і використовуваної версії Windows може бути поміщена в праву колонку або з'являтися в довгому списку, що випадає при наведенні курсору на ім'я користувача в цій же правій колонці.
3
Клацніть по «Мої документи» (ярлик на робочому столі або пункт у меню ОС) правою кнопкою миші і виберіть в контекстному меню рядок «Властивості». В результаті буде відкрито вікно з інформацією, де вам потрібна вкладка «Розташування» - перейдіть на неї і натисніть кнопку «Перемістити». У діалозі виділіть диск і каталог на ньому, в який ви хочете помістити «Мої документи», а потім натисніть кнопку «Вибір папки».
4
Клацніть по кнопці OK або «Застосувати», і на екрані з'явиться запитання, чи слід переміщувати вміст старої папки в нове місце її розміщення. Відповідайте ствердно, і процес перенесення почнеться.
5
В ОС Windows 7 є й інший спосіб зміни місця знаходження папки «Мої документи». Якщо, розкривши головне меню ОС, ви знайдете в його правій половині пункт «Документи», клікніть там правою кнопкою і виберіть рядок «Властивості». Цей об'єкт є бібліотекою, а не папкою, тому вікно його властивостей складається з однієї вкладки, в якій є список вже існуючих бібліотек із зазначенням адреси їх розміщення і кілька кнопок. Натисніть кнопку «Додати папку» і в діалозі вкажіть місце для нового примірника «Моїх документів». У цьому діалозі є кнопка з тим же текстом «Додати папку» - клацніть по ній, і в списку бібліотек з'явиться новий рядок з обраним вами адресою.
6
Поставте відмітку напроти доданої рядка і клацніть її правою кнопкою миші. В випав контекстному меню виберіть пункт «Вгору», щоб перемістити новий рядок на першу позицію в списку. Потім натисніть кнопку OK і після цього вказаний каталог буде використовуватися ОС в якості папки «Мої документи».