Як подивитися свій аватар.

Аватаром прийнято називати невелику картинку, обрану користувачем для доповнення особистого профілю. В якості такої картинки-мініатюри може служити будь статичне або анімоване зображення. Щоб подивитися свій аватар, необхідно виконати декілька дій.
Інструкція
1
Якщо потрібно дізнатися, який аватар встановлений у вас на тому чи іншому сайті, відкрийте потрібну інтернет-сторінку і авторизуйтесь. Після цього ви отримаєте доступ до своїх особистих даних. Дуже часто після авторизації в верхній частині сайту відразу відображаються обрані вами аватар і нікнейм. Якщо ви не побачили їх, відкрийте свій профіль.
2
На різних сайтах сторінки з відомостями про вас можуть називатися по-різному. Десь це «Особистий кабінет», десь - «Панель управління». Знайдіть відповідну кнопку або рядок-посилання та натисніть на неї. Часто вони розташовані у верхній частині сторінки.
3
Знайдіть розділ «Настройки» («Особисті дані», «Профіль»). Виберіть з наявних категорій пункт «Змінити аватар» («Аватар», «Переглянути аватар»). Коли завантажиться відповідна сторінка, ви побачите ту картинку-мініатюру, яка використовується в даний момент.
4
Щоб подивитися свій аватар в електронній пошті, увійдіть в свою поштову скриньку. На прикладі сервісу Yandex: у правій верхній частині вікна натисніть на рядок-посилання «Налаштування». З наявних розділів виберіть «Інформація про відправника», якшо по рядку лівою кнопкою миші. Ви переміститеся на сторінку редагування особистих даних. Ваш аватар перебуватиме в правій частині вікна в категорії «Мій портрет».
5
В програмах, призначених для спілкування з іншими користувачами, теж часто використовуються мініатюри. Так, щоб побачити обраний вами аватар в додатку QIP, просто відкрийте будь-яке вікно повідомлень. Аватар буде розташований в нижній частині вікна під полем для введення тексту.
6
Щоб змінити або видалити його, клікніть по кнопці з буквою «i» - «Показати/змінити мої дані». У лівій частині вікна обраний аватар буде дан крупним планом. Натисніть на кнопку «Завантажити значок» або «Прибрати значок», розташовану під мініатюрою, збережіть внесені зміни.