Як надрукувати обкладинку для DVD.

DVD-диски зберігаються і поширюються в упаковках різного типу - від «демократичних» паперових пакетів до ексклюзивних подарункових футлярів з натуральної шкіри. Однак найчастіше це прозора пластикова коробка типу Jevel, інформаційне та художнє оформлення якої забезпечує паперова обкладинка. Виготовити такий «ко? Вір» самостійно не дуже складно.
Інструкція
1
Створіть або підберіть зображення для обкладинки диска. В інтернеті не важко знайти килим оригінального DVD, якщо на носій записаний уже випускався фільм, музичний альбом або популярна телепрограма. Там же можна підшукати і вихідні картинки для самостійного конструювання обкладинки в якому-небудь графічному редакторі. Деякі програми для запису оптичних дисків мають функції створення таких обкладинок в діалоговому режимі - наприклад, є така опція в популярному комплекті додатків Nero Burning ROM.
2
Якщо у вашому розпорядженні немає принтера, можливості якого дозволяють надрукувати обкладинку з потрібною якістю, то збережіть підготовлену обкладинку в файл і запишіть на який-небудь носій (CD/DVD-диск, дискету, флешку і т.д.). З цим носієм і проханням роздрукувати вміст файлу можна звернутися, наприклад, у фотоательє - багато хто з них сьогодні займаються комп'ютерною обробкою зображень, записом їх на диски і роздруківкою з файлів. Зрозуміло, це платна послуга.
3
Якщо ж доступ до принтера є, підготуйте його до роботи. Переконайтеся, що це друковане пристрій забезпечений витратними матеріалами (тонером і папером потрібної якості), підключено до комп'ютера та живлення на нього подано. Якщо це мережевий принтер, відправте на нього який-небудь пробний документ, щоб переконатися, що підключення функціонує нормально. Друк кольорових зображень - процес досить складний і витратний, буде прикро, якщо яка-небудь з перерахованих дрібниць раптом проявить себе в самий невідповідний момент.
4
Завантажте підготовлений файл обкладинки в якій-небудь редактор (текстовий або графічний) і переконайтеся, що в його налаштуваннях розміри документа, що друкується відповідають параметрам коробки для DVD. Лицьова сторона боксу Jevel має ширину 142 мм і висоту 125 мм, а зворотна сторона на 10 мм ширше за рахунок торцевої поверхні. В тонких коробках slim для зворотного боку зазвичай обкладинку не використовують. DVD-бокси («книжки») мають висоту 192 мм, а ширина складається з двох боків по 136 мм і торця в 14 мм. Для полів в налаштуваннях друку краще виставити нульове значення.
5
Відправляйте документ на друк, коли всі потрібні налаштування будуть зроблені. У більшості програм цій команді призначаються «гарячі клавіші» Ctrl + P. Якщо обкладинка складається з двох роздільних листів, то краще дочекатися закінчення друку першого перед відправкою другого - можливо, що ознайомившись з першим друкованим зразком, ви захочете внести якісь зміни в налаштування друку.
Якщо заглибитися в історію, то можна згадати, які труднощі чекали студента при наборі рефератів чи курсових робіт на друкарській машинці. Вони були далеко не у всіх. Той, хто вважав написання робіт від руки важкою працею, обзаводився друкарськими машинками. Але при наборі тексту не можна було помилятися. З появою нових технологій набір тексту залишає тільки позитивні емоції і економить багато часу, а процес роздрукування матеріалу не займає великого часового простору.
Вам знадобиться
  • Принтер, програмне забезпечення Microsoft Word.
Інструкція
1
Цей процес однаковий для всіх текстових редакторів. У більшості програм реалізована можливість друку документа натисненням всього лише однієї кнопкі.Для того, щоб надрукувати документ в Microsoft Word, необхідно відкрити його подвійним натисканням лівою кнопкою миші. Також можна відкрити програму і відкрити файл, натиснувши меню «Файл» - «Відкрити» (поєднання клавіш «Ctrl + O»). Найпростіший спосіб друку - натиснути на кнопку із зображенням принтера. У цьому випадку, друк відбувається в автоматичному режимі, тобто будуть надруковані всі сторінки цього документа.
2
Інший спосіб полягає у виклику вікна друку, на якому знаходяться всі необхідні нам параметри друку. Натисніть «Файл» - «Друк» або комбінацію клавіш «Ctrl + P». З'явиться вікно «Друк». У цьому вікні вас має цікавити 3 опції: - принтер (виберіть принтер); - сторінки (вкажіть які сторінки необхідно друкувати) - якщо друкуєте всього кілька сторінок, вкажіть першу і останню, розділивши їх дефісом; - число копій.
3
Якщо при друку Microsoft Word видає наступне діалогове вікно: «Поля розділу виходять за межі області друку. Продовжити? », То необхідно натиснути кнопку« Ні », а потім перейти до налаштувань параметрів сторінки (« Файл »-« Параметри сторінки ») і встановити значення вручну. Якщо виставлені занадто малі значення, програма автоматично виправить їх на мінімально можливі.