Як підібрати затірку для швів. Як вибрати затірку дя швів плитки.

Затирка призначена для завершальних робіт при наклеюванні кахлю, керамічної плитки, штучного та натурального каменю. Захищає стики від проникнення вологи та плісняви. Існують два основних види затірки - на основі смоли і на основі цементу, які, в свою чергу, поділяються на кілька категорій.
Інструкція
1
Підбирайте затірку у відповідності зі своїми потребами. Затирка на основі цементу представлена в сфері торгівлі в двох варіантах. Перший варіант - це суха суміш, у складі якої знаходиться чистий портландцемент. Другий варіант - суміш портландцементу і піску.
2
Цементна затирка розводиться водою або рідким латексом, легко розтікається, змішувати її можна до потрібної консистенції, що відповідає всім вимогам основного споживача. Розчин придатний для наклеювання та затирання міжплиткових швів, а також для монтажу штучного і натурального каменю.
3
Якщо вам потрібно затерти шви завширшки не більше 3-5 мм, купуйте склад з чистого портландцементу. Для швів більше 5 мм більше підійде суміш портландцементу і піску. Проте дану суміш не варто використовувати для затирання мармуру, глазурованої плитки.
4
Епоксидна затирка містить смолу, фарбувальні пігменти і підходить для затирання швів будь плитки. Має високу вологостійкість, стійка до хімічних речовин. Єдиним недоліком є той факт, що з нею досить важко працювати і потрібно мати великий досвід. Якщо нанести затірку неправильно, то відчищати плитку буде проблематично.
5
Купуйте затірку на основі смоли, якщо ваша плитка дуже важка, товщина перевищує 12 мм, а ширина швів, які підлягають затирці понад 6-7 мм. При роботі з даним видом затірки потрібно використовувати окуляри і респіратор.
6
Затирка на основі фуранові смоли випускається тільки в чорному кольорі, підходить для обробки швів у виробничих приміщеннях, для затірки міжплиточних швів статі.
7
Модифіковані затірки містять в основі латекс, можуть мати різні відтінки, що дуже зручно для дизайнерських рішень. Ви можете підібрати такий колір затірки, який вам необхідний. У сфері торгівлі представлена величезна колірна гамма.
Зверніть увагу
Не забувайте, що модифікована кольорова затирка не підходить для закладення швів статі і може застосовуватися лише для відносно сухих приміщень.