Як пофарбувати легкосплавні диски.

Якщо на дисках з'явилися вм'ятини і подряпини, їх зовнішній вигляд через це став непривабливим і тьмяним, не поспішайте їх міняти. Вибір колірної гами і виробників фарб на сучасному ринку досить широкий. Це дозволить вам в умовах гаража втілити в життя найсміливіші ідеї, вибираючи будь-який з безлічі варіантів колірних рішень.
Вам знадобиться
  • - дриль
  • - насадка - щітка
  • - автомобільна грунтовка
  • - акрилова фарба
  • - лак
  • - захисні окуляри
  • - рукавички
  • - вода
  • - розчинник або очищувач
Інструкція
1
Підготуйте поверхню диска до фарбування. Від того, наскільки якісно і ретельно ви це зробите, буде залежати остаточний результат фарбування. Ретельно промийте диск, помістивши його у ванну і додавши відповідне миючий засіб. Потріть щіткою внутрішню і зовнішню сторони диска.
2
Ретельніше очистіть ті місця, де до обода диска прилягала гума. Потім встановіть на дриль насадку у вигляді круглої щітки з пластмасовими ворсинками і пройдіться нею по всій поверхні.
3
Усунете на ободі вм'ятини і відколи. Використовуйте для цих цілей автомобільну фінішну шпаклівку. Пройдіться в місцях пошкоджень наждачним папером 60 - 100. Щоб вирівняти диск в місцях прилягання гуми з внутрішньої сторони, використовуйте великий надфіль. Однак працюйте з ним гранично обережно, щоб не зняти зайвого.
4
Знежирте поверхню. Обробіть її розчинником або очищувачем. Потім переходьте до процесу грунтовки. Збовтайте балон з грунтувальною сумішшю і для початку покрийте нею внутрішню частину диска. Розпорошуйте розчин на відстані 30 см від диска, направляючи струмінь від себе. Слідкуйте за рівномірністю шару, що наноситься.
5
Після накладення першого шару дайте йому просохнути, а потім нанесіть ще 1 - 2 шари. Так само заґрунтуйте зовнішню сторону диска. Щоб грунтовка сохла швидше, можна вдатися до допомоги якої-небудь системи обдування.
6
Приступаючи до фарбування диска, забезпечте в приміщенні хорошу проветриваемость. Перед роботою надіньте рукавички і герметичні захисні окуляри. Струснувши балон з фарбою, помістіть його на відстані 30 см від внутрішньої поверхні диска.
7
Розпорошите фарбу, намагаючись створити якомога більш рівномірний шар. Після його висихання нанесіть ще 1 - 2 шари фарби. Потім приступайте до фарбування зовнішньої поверхні, завдавши аналогічним чином 2 - 3 шари фарби.
8
Після висихання пофарбованої поверхні закріпіть нанесену фарбу лаком, наносячи його у два шари. Дайте висохнути.