Як вибрати ласти для підводного полювання.

Перед початківцям підводним мисливцем варто цікаве питання: як правильно вибрати ласти для полювання? У магазинах спеціального підводного спорядження можна зустріти велику кількість всіляких типів і видів ласт, з яких ви напевно знайдете відповідну пару.
Інструкція
1
При виборі ласт зверніть особливу увагу на вартість товару, не біжіть за дешевизною. Все частіше магазини і ринки пропонують китайське пластмасове обладнання, яке прослужить вам недовго і в обмежених умовах. Дешеві ласти зазвичай або дуже жорсткі, або занадто м'які (в них ви будете легко плисти, але повільно). Крім того, в м'яких ластах вигребти з глибини або проти течії вельми непросто. Запам'ятайте, якісне спорядження для підводного полювання не може коштувати дешевше півтора-двох тисяч рублів (спеціалізовані стартують від двох з половиною тисяч рублів).
2
Лопаті багатьох видів ласт мають розрізи, отвори і вставки з еластичного матеріалу, але для підводного полювання ці технології не завжди застосовні. Так як розрізи дозволяють плисти з невеликими зусиллями, і енергія знімається з лопатей повільніше, то й розвинути швидкість в таких умовах ви зможете лише через деякий проміжок часу після початку роботи. Найбільш вдалими вважаються ласти з рівною класичної лопаттю.
3
При виробництві лопатей почали застосовувати нові композитні матеріали, яким варто приділити особливу увагу: карбон, склопластик і полікарбонат (але ціна цих новинок висока). Ласти поділяються на два види: з відкритою п'ятою і з калошею. Але так як ви підбираєте спорядження для підводного полювання, не варто купувати ласти із закритою п'ятою (це має бути відкрита калоша з ременем ззаду).
4
Придбайте неопренові шкарпетки і вирушайте на примірку (враховуйте той момент, що шкарпетки товщиною 3мм збільшують розмір ласт на 1-2 розміри, 5мм - на 2-3 розміри, 7мм - на 3-4 розміру). Одягніть ласт і перевірте - чи не тисне з країв або на ступню, на миска, не спадає чи п'ята. Підніміть ногу і потрясіть в різні боки ласти, він повинен щільно триматися і не спадати. Якщо все добре, можете сміливо купувати їх.
5
Довгі ласти (більше 80 сантиметрів) не рекомендується використовувати для підводного полювання в певних умовах: в очереті і на мілкій воді. Але в них дуже зручно пірнати на велику глибину і переміщатися в товщі води.