Як зробити рекламну газету.

Рекламна газета - один з найприбутковіших друкованих матеріалів. Якщо її тираж досить високий, гроші безлічі рекламодавців рікою потечуть вам в кишеню. Однак щоб проект був успішним, важливо зробити рекламну газету правильно.
Інструкція
1
Вирішіть, буде ваша газета мати певний профіль або розмістити в ній рекламне оголошення зможе будь-хто, незалежно від пропонованих їм товарів, робіт або послуг. Перший варіант підходить для поширення від особи певного торгового комплексу, спільноти виробників або підприємців, другий - для всіх інших випадків.
2
Щоб зробити газету ефективної, подумайте, що змусить читача переглядати її. Це можуть бути перемежовуються рекламні оголошення цікаві статті, корисна інформація, кулінарні рецепти, регіональні новини, інтерв'ю з відомими людьми. Вирішіть, звідки ви будете отримувати такі матеріали.
3
Укладіть договір з друкарнею.
4
Визначте цільову аудиторію і тираж газети. Наприклад, якщо мова йде про рекламу торгового центру, тиражем повинні бути охоплені всі мешканці будинків, розташованих поблизу. Поширюється така продукція, як правило, безкоштовно.
5
Розрахуйте витрати, яких потребують випуск газети, визначте кількість рекламних оголошень в номері. Виходячи з цих цифр, встановіть вартість розміщення одного оголошення для рекламодавця так, щоб у вас залишалася прибуток.
6
В засобах масової інформації дайте оголошення про появу нової рекламної газети, запросіть до співпраці рекламодавців. У випадку з торговим комплексом для оповіщення підприємців використовуйте листівки і особистий контакт. Для кращої розкрутки вашого проекту організуйте перевірені рекламні ходи: розіграш призів, тимчасові знижки, соціальні акції.
7
Найміть на роботу кур'єрів, які розноситимуть газету читачам.
Зверніть увагу
Не забудьте зареєструватися в податкових органах як суб'єкт підприємницької діяльності та сплатити податки.
Корисна порада
Вивчіть рекламні газети, що випускаються конкурентами, і постарайтеся звернути їх недоліки в свої достоїнства.