Як клеїти вуха фокстер'єра.

Вуха у фокстер'єра не тільки виконують роль слухового апарату, а й несуть декоративну функцію. Їх правильна форма є одним з основних ознак породи і може забезпечити вихованцеві призові місця на виставці. Однак самі по собі вуха фокстер'єра не можуть прийняти потрібну форму - про це повинен подбати господар собаки.
Вам знадобиться
  • - бритва електрична;
  • - клей канцелярський;
  • - ножиці.
Інструкція
1
Відповідно до стандарту, вуха у фокстер'єра повинні бути маленькі, високо розташовані і близько посаджені один до одного. Верхня лінія згину повинна на 2 см підніматися над рівнем чола. Переднім краєм вони прилягають до області чола, а кінчики обов'язково спрямовані до зовнішніх куточків очей і не доходять до них на чверть від своєї довжини.
2
Почніть приклеювання вух в тримісячному віці, поки хрящові кістки ще не сформувалися. Якщо у цуценяти вуха починають стирчати в різні боки або він закладає їх назад у віці, коли йому ще не виповнилося 3 місяці, можна почати подклейку вух раніше покладеного терміну.
3
Зголіть шерсть з голови домашнього вихованця між вухом і оком (місце приклеювання) таким чином, щоб рівень вовни становив 3-4 мм. Це дозволить уникнути мікротравм шкіри.
4
Складіть вухо фокстер'єра по формі, що відповідає стандарту. А потім нанесіть клей на внутрішню сторону вуха, змастивши тільки його кінчик і той край, який буде притискатися до чола. Дзеркально нанесіть клей і на лоб. Після цього симетрично приклейте друге вухо.
5
Після закінчення 3-4 тижнів акуратно зріжте відросла шерсть і залишки клею в місцях склеювання. Нанесіть на ватяну паличку трохи спирту, ретельно відіжміть і очистіть вухо від накопичилася сірки. Потім приклейте вушка вихованця ще раз.
6
Повторювати цю процедуру слід кожен місяць до тих пір, поки собаці не виповниться 6-7 місяців. Саме в цей час у них остаточно формуються хрящі, а форма вух залишається незмінною на все життя. Якщо вуха у фокстер'єра дуже важкі і великі, продовжите процедуру підклеювання до 8 місяців.
7
Годуйте свого вихованця спеціальними кормовими добавками, що сприяють зміцненню хрящів.
Зверніть увагу
Вуха фокстер'єра несуть і захисну функцію. Правильна форма оберігає вухо зайвої вологи і від засорнія при ритті нір.