Як повернути англійську мову в "Фотошоп". Як повторно фотошоп на англ версію.

Напевно всі, хто воліє роботу з растровою графікою, знають про програму під назвою Adobe Photoshop ( фотошоп ). Як правило, вона має англійську версію і тільки встановивши русификатор її можна зробити російськомовною, але це не врятує початківця користувача, так як все уроки для фотошопа і, відповідно, команди, які необхідно виконувати в тому чи іншому випадку, майстри цієї програми якраз диктують , згадуючи лише англійські терміни.
Інструкція
1
Відкрийте встановлену програму «Фотошоп», яку за допомогою русифікатора ви зробили російськомовною, на своєму ПК. Натисніть послідовно пункти меню «Редагування» - «Установки» - «Основні». Зробити це можна за допомогою мишки або за допомогою поєднання клавіш Ctrl + K.
2
Виберіть у вікні вкладку «Інтерфейс». Відшукайте поле із заголовком «Параметри тексту користувальницького інтерфейсу». Підведіть до зазначеної вище написи мишу, клацніть один раз лівою кнопкою і у випадаючому меню виберіть пункт «Мова інтерфейсу».
3
Виберіть назву мови, клікнувши на поле «Англійська». Натисніть після вибору кнопку ОК. Це необхідно зробити, щоб підтвердити правильність своїх дій.
4
Перезапустіть програму, і все готово, однак цей випадок застосуємо тільки в тому випадку, якщо при установці софта використовувався русифікатор, якщо ж при установці ви цілеспрямовано вибрали російську мову, то даний метод не спрацює. В цьому випадку необхідно провести ряд наступних дій.
5
Закрийте програму, якщо вона запущена. Запустіть провідник Windows. Тільки для випадку, з використанням даної ОС. Відкрийте розділ C: Program FilesAdobeAdobe Photoshop CS5Localesu_RUSupport Files (установка за замовчуванням). За потреби відредагуйте зазначений шлях у відповідності зі своєю ситуацією.
6
Створіть у вказаній директорії нову папку з будь-якою назвою. Відшукайте файл tw10428.dat.
7
Виріжте вказаний файл і вставте його в нову папку. Запустіть фотошоп. Готово, інтерфейс програми повинен перетворитися в англійська.