Як підтримувати тиск.

Для живлення пневмосистеми стисненим повітрям використовують комплекс, що складається з компресора і спеціального міцного резервуара - ресивера. Для нормальної роботи системи необхідно, щоб тиск в ресівері підтримувалося постійним. На допомогу приходить автоматичний регулятор.
Інструкція
1
Для контролю тиску в ресивері використовуйте спеціальний датчик з потужними розмикаються. Поріг його спрацьовування може бути фіксованим (як, наприклад, у приладу ЗЧ003785) або регульованими (як у датчика типу MDR2). Не використовуйте датчики з фіксованим порогом, що перевищує допустимий тиск ресивера, а при використанні датчика з регульованим порогом - не виставляти тиск вище граничного.
2
Якщо датчик розрахований на струм, споживаний двигуном компресора, а сам двигун є однофазним, просто включите контактну групу в розрив ланцюга живлення двигуна. У разі ж, якщо двигун потужний, а тим більше - трифазний, використовуйте для його комутації проміжний контактор з відповідними параметрами (напруга і рід струму живлення котушки, номінальний струм контактних груп).
3
У великих компресорах для керування двигунами використовуються електронні комутатори. У цьому випадку датчик повинен бути також електронним. Контактів він не має. Виберіть датчик такого типу, щоб він був сумісний з коммутаторам за параметрами і протоколу обміну даними. Краще всього використовувати блоки управління з вбудованими датчиками, наприклад, серії EDS. Двигун підключіть до блоку, а сам блок - до мережі. Використовуючи меню, задайте тиск, який необхідно підтримувати. Воно повинно бути не більше того, на яке розрахований ресивер.
4
Обов'язково встановіть на компресор запобіжний клапан. Він повинен бути розрахований на тиск, який вище порога, установленого на датчику, але нижче граничного для ресивера.
5
Включивши компресор в мережу і запустивши його. У разі застосування трифазного двигуна насамперед переконайтеся, що він обертається в необхідну сторону. Якщо виявиться, що ні, негайно вимкніть живлення, поміняйте місцями дві будь фази і знову увімкніть.
6
Контролюйте тиск за манометром. У момент досягнення заданої межі двигун повинен відключитися. Після цього почніть відбір повітря з ресивера. Коли тиск впаде нижче заданого (з урахуванням гістерезису), двигун повинен включитися знову. Датчики і блоки управління без гістерезису використовувати небажано, оскільки часті включення і виключення для двигуна шкідливі.
Зверніть увагу
Перед дотиком до елементів електричної схеми відключайте напругу живлення, а перед зміною конструкції пневматичної системи - стравлюйте з ресивера весь знаходиться в ньому повітря. Уважно вивчіть інструкції, що додаються до компонентів системи. Не допускайте до роботи з пневмооборудования непідготовлених осіб.
Проблема збереження нормального артеріального тиску встає при розвитку судинних порушень головного мозку, коли вже йде порушення нормальної циркуляції крові. Це пряма загроза мозкових інсультів, інфарктів міокарда. Захворювання наростає протягом декількох років, проходячи кілька стадій. Зберігаючи нормальний артеріальний тиск, можна значно відсунути розвиток серцево-судинних захворювань і значно підвищити якість життя.
Інструкція
1
Величезну роль у профілактиці даної групи захворювань відіграє здоровий спосіб життя. Раціональне харчування, правильно організований розпорядок роботи і відпочинку, фізична активність, тривале перебування на свіжому повітрі, введення в раціон значної кількості антиоксидантів, - все це допомагає не тільки зберігати нормальний тиск, а й оздоровити організм в цілому.
2
Крім того, в арсеналі народної медицини чимало природних помічників для нормалізації артеріального тиску. Використання таких рослин, як квітки і плоди глоду, звіробою, сухоцвіту болотної, кореня лепехи, пустирника, астрагалу, календули, суниці, кропиви, зніту і маси інших рослин допоможе приборкати тиск. Крім того, необхідна активна антисклеротична профілактика, не тільки лікувальною дієтою, але і рослинними зборами.
3
Для нормалізації тиску обов'язково тиждень на місяць приймайте або настій квіток глоду або відвар його плодів. Настій квіток готуйте наступним чином. Три столові ложки подрібнених квіток залийте трьома склянками окропу в термосі, наполігши протягом години, відфільтруйте. Приймайте по склянці 3 рази на день натщесерце.
4
Відвар плодів глоду готуйте наступним чином. Залийте звечора склянкою води 2 столових ложки подрібнених плодів глоду. Вранці, довівши до кипіння настій плодів, варіть протягом 30 хвилин на слабкому вогні. Процідивши відвар після охолодження, долийте його кип'яченою водою до початкового об'єму. Приймайте по столовій ложці тричі на день.
5
Для очищення судин від надлишків холестерину приготуйте наступний склад. Перемеліть на м'ясорубці півкілограма очищеного і промитого ріпчастої цибулі, потім додайте до нього півкілограма меду, ретельно перемішавши, помістіть складу в скляну банку, яку закрийте щільною кришкою і поставте на тиждень в холодильник. Приймайте по 1 столовій ложці тричі на день за 60 хвилин до прийому їжі. На курс лікування вистачає даної порції. Повторюйте лікування 2-3 рази на рік, крім користі, ніяких побічних ефектів.
Зверніть увагу
До судинним захворюванням значно привертає спадковий фактор. Знаючи про це, можна гарантовано продовжити своє життя, підтримуючи нормальний рівень тиску, прийнятний рівень холестерину, дотримуючись дієти і фізичну активність, не дивлячись на ранній відхід батьків з життя через судинних захворювань.
Корисна порада
Не нехтуйте буряком, з якої готуйте сік, кваси, які нормалізують тиск і очищають судини від холестерину. Не забудьте про картопляний і капустяний соки, регулярний прийом яких, та ще й в суміші з морквяним соком, діють не гірше медикаментозної терапії.