Як зробити фон сторінки сайту.

Сайт, як засіб донесення інформації, повинен залишатися актуальним. Весь вміст сторінки відповідає цим вимогам. Створення фону - це важлива частина оформлення всієї композиції сайту надалі.
Вам знадобиться
  • - будь-який графічний редактор;
  • - зображення для фону.
Інструкція
1
Композиційно фон сайту не повинен виходити на перший план і відволікати увагу від інформації, розташованої на сторінці. Вибираючи зображення, керуйтеся правилами колористики. Підберіть текстуроване зображення, в якому ви зможете надалі змінювати кольорову гаму, а не сюжет.
2
Завантажте графічний редактор і створіть шаблон майбутнього фону. Працюйте з файлом, де кількість пікселів на дюйм буде перевищувати 800 * 600. Відрегулюйте яскравість і контрастність зображення. Збережіть його у форматі jpeg в найкращій якості.
3
Залежно від такого, який конструктор сайтів ви використовуєте, послідовність дій може відрізнятися. Завантажте свій сайт і зайдіть в меню редагування. Перейдіть в закладку «Робота зі стилем», перейдіть в розділ «Зразки фону».
4
Перед вами відкриється досить великий вибір стандартних варіантів фону. Перегорніть їх до кінця і натисніть на кнопку для завантаження свого зображення, далі клікніть на кнопку «Огляд» і прикріплюйте створений файл.
5
Зачекайте повного завантаження і не перемикайте закладки в інтернеті. Відредагуйте зображення під формат вашої сторінки. Вибирайте повне заповнення листа, закріплюйте фон для всіх сторінок сайту. Перевірте поєднання обраного вами шаблону і фону, відрегулюйте загальну гамму кольору і збережіть зміни.
Корисна порада
Фонове зображення повинно бути простим і стильним, уникайте складних сюжетів і композицій. Для відвідувача сайту важлива читаність інформації і логіка переміщення по сторінці.