Як пофарбувати болоневой куртку. забарвилася болоньєвих куртка що робити.

З такого матеріалу, як болонья, який знайшов в популярність ще в 70-і роки минулого сторіччя, і досі шиють куртки і плащі. По суті, це капронова тканина, оброблена акрілсодержащім полімерним складом для додання їй водовідштовхувальних властивостей. Це недорогий і дуже міцний матеріал, який не втрачає свої якості протягом десятків років, чого, на жаль, не скажеш про барвники. Але чи можна болонєву річ перефарбувати?
Інструкція
1
На жаль, цей матеріал перефарбувати дуже важко, тому якщо ви купили свою куртку недавно, і вже після першого прання у неї змінився колір, можна спробувати повернути товар в той магазин, де ви його брали. Звичайно, якщо у вас зберігся чек. Можливо, вам обміняють річ або повернуть гроші.
2
Можете звернутися з питанням забарвлення в гарну хімчистку. Але не дивуйтеся, якщо вам відмовлять. Справа в тому, що тканини профарбовують в основному кип'ятінням, а такий матеріал, як болонья, по-перше, не переносить високих температур, по-друге, не виносить впливу багатьох хімічних речовин і, зокрема, руйнується після використання розчинників.
3
Тому у вас два виходи: або залиште все, як є, і носите цю куртку, працюючи по господарству, або спробуйте знайти такий склад, при якому можливе холодну фарбування без кип'ятіння. Це може бути барвник, призначений для фарбування капронових і нейлонових тканин, а також для тканин з ацетатних волокон. Для того щоб ця фарба «схопилася», вам достатньо буде нагріти воду до 50 градусів.
4
Якщо ви вирішили свою куртку все-таки пофарбувати і купили потрібну фарбу, спробуйте спочатку переконатися в тому, що вона буде ефективна і не зіпсує вашу річ. Для цього розведіть трохи барвника і пофарбуйте клаптик з такого ж матеріалу або, в крайньому випадку, капніть кілька крапель на непомітному місці.
5
Перед фарбуванням куртку обов'язково очистіть від плям і виперіть, а також сперечаєтесь з неї всі металеві ґудзики і декоративні деталі, щоб на них не утворилися плями іржі.
6
Підготуйте посуд і воду для фарбування. Вода повинна бути нагріта до температури 50 градусів. Посуд для виконання даної процедури краще брати емальовану.
7
Уважно познайомтеся з інструкцією із застосування барвника, приготуйте розчин і опустіть в нього свою куртку. Суворо дотримуйтеся рекомендацій за часом фарбування. Щоб річ отримала рівномірний, без плям, колір, в перебігу всього часу перебування куртки в розчині руками, а краще яким-небудь дерев'яним пристосуванням, намагайтеся частіше переміщати її в ємності.