Як пофарбувати сноуборд.

Сноубордисти - радісні позитивні люди, тому вся їх екіпірування барвиста і виконана з використанням яскравих кольорів. Складно зупинити свій вибір на одному кольорі і орнаменті, побачивши новий малюнок або «смачний» відтінок, захоплений сноубордист хоче бачити їх на своїй дошці. Потрібно мати цілу палітру фарб в запасі і не лінуватися, щоб ваш сноуборд постійно блищав, як новенький.
Вам знадобиться
  • - наждачний шкурка;
  • - епоксидна смола;
  • - алкідна емаль;
  • - кисть.
Інструкція
1
Зніміть шар старої фарби, щоб не було відслонень і міхурів пустот. Працюйте великої наждачним шкіркою, завершіть шліфовку нулевкой. Уважно огляньте поверхню дошки, якщо виявили ямки, глибокі подряпини і вибоїни, закрийте їх епоксидною смолою. Вона ще називається холодної зварюванням і міститься в тюбику з двома складовими. Наприклад, такий засіб є і в серії «Момент».
2
Добийтеся ідеальної гладкості поверхні. Адже всі шорсткості і нерівності будуть гальмувати сноуборд. Ефектно виглядають малюнки на чорному тлі, це прекрасно контрастує з білосніжними снігу.
3
При виборі підходящої фарби в магазині скажіть, для якої саме мети вона вам потрібна. Засіб повинен бути стійким до стирання і перепадів температури. Для вашої роботи підійде алкідна емаль. До неї підберіть ґрунтовку, щоб краще «зчепити» фарбу з поверхнею дошки.
4
Покрийте підготовлений сноуборд ґрунтовкою. Дайте їй висохнути, діючи за інструкцією, яка додається до засобу. Якщо потрібно, нанесіть другий шар. Тепер плоскою кистю покрийте загрунтовану поверхню тонким шаром фарби. Шар повинен бути обов'язково тонким, так як це зменшує ймовірність утворення пустот і здуття при неправильному просиханні.
5
Нанесіть таким же чином другий і третій шари фарби. Між їх нанесенням завжди дотримуйтеся вказаний в інструкції часовий інтервал для отримання хорошого результату. Для фінішної обробки лак застосовувати не потрібно. Цей засіб зазвичай тріскається від перепадів температури, а тріщинки знизять швидкість ковзання дошки.
6
Малюнок або орнамент наносите акуратно і теж тонким шаром, щоб не було горбів і напливів фарби. Використовуйте трафарет або свої художні здібності, ваша дошка відобразить настрій і бойовий дух господаря.
Щовесни на кладовищах збираються люди, які оновлюють огорожі на могилах своїх родичів. Спочатку здається, що це дуже трудомістка справа, а результат не протримається довго. Але існують спеціальні фарби, якими можна оновити такі проблемні поверхні.
Метал необхідно фарбувати правильно, тоді він буде служити довго. Оградка на могилі відноситься до проблемних поверхонь. Кожен день вона піддається впливу сонячних променів, всіляких опадів. Фарба злазить, виступає іржа, метал починає втрачати свої властивості. Через таких змін огорожу набуває некрасивий вигляд.

Як підготувати огорожу до фарбування

Перш за все необхідно позбутися старого покриття. У такій справі допоможе щітка з металу і шпатель. Ділянки фарби, які легко відділяються від поверхні, можна прибрати шпателем. Наступним етапом буде очищення металу від фарби щіткою. Щоб трохи розм'якшити фарбу і полегшити роботу, можна скористатися розчинником. На чистий метал варто нанести нейтралізатор іржі, що видалить жовто-оранжеві освіти. Коли всі етапи пройдено, можна приступати до фарбування огорожі.

Який фарбою пофарбувати огорожу

Існує кілька видів лакофарбових покриттів для металу. У магазинах для будівництва можна знайти економічну фарбу або ж вибрати довговічне покриття. Найпростішим варіантом є забарвлення огорожі на могилку простий емаллю ПФ-115, яка підходить для багатьох видів поверхонь. Емаль випускається в безлічі квітів, вона економічна за ціною, але такого покриття вистачить на 2 роки, потім фарба почне злазити. Якщо вибір припав все таки на емаль ПФ-115, то варто попередньо обробити металеву поверхню ґрунтовкою з протикорозійним компонентом ГФ-021. Це значно продовжить термін служби. З економічних варіантів варто відзначити так звану в народі «серебрянку», «Сурик залізний». Вони постійно є в магазинах, тому коли фарба почне злазити, можна швидко оновити поверхню. Але існують фарби, перед нанесенням яких ГФ-021 наносити не потрібно. Це грунт-емалі різних виробників. Прикладом може служити грунт-емаль 3 в 1 російського виробництва «Далі». Цей продукт має 6 варіантів кольору, дуже економічний у використанні і демократичний за ціною. Поверхня після фарбування залишається в незмінному вигляді протягом 5-6 років. Для тих, хто шукає більш довговічні варіанти, магазини пропонують для металевих поверхонь «Hammerite». В результаті утворюється дуже довговічне і міцне покриття. Фарба перешкоджає утворенню іржі на металі, відмінно відштовхує вологу, не вимагає попереднього грунтування поверхні.