Як визначити лишай у кота. грізеофульвінотзиви при лишаї у котів.

Стригучий лишай - це досить важке захворювання, що викликається грибками. У котів воно найчастіше вражає шкіру і проходить самостійно навіть без використання ліків. Однак лікувати тварину все ж потрібно, особливо через небезпеку зараження людини. Як визначити лишай у кота ?
Інструкція
1
Спостерігайте за поведінкою вихованця, особливо якщо він буває на вулиці. Свербіж може бути першою ознакою починається захворювання. При лишаї у котів зазвичай сверблять вуха. Якщо ваша тварина часто хворіє і у нього знижений імунітет, ймовірність зараження грибком позбавляючи у нього вище.
2
Ретельно огляньте волосяний покрив кота, приділивши особливу увагу голові, вухах і хвоста. Класичним симптомом стригучого лишаю є невеликі круглі плями, позбавлені волосся. На шкірі в цих місцях можуть спостерігатися почервоніння, лусочки, пляшечки і гнійники. З часом осередки позбавляючи можуть розростатися. Іноді уражені ділянки перетинають мордочку тварини, і їх можна сплутати з проявами інших шкірних захворювань. У деяких випадках лишай може покривати все тіло, шкіра при цьому стає сальної, покривається кіркою і лущиться. Деформовані і неправильно ростуть кігті - це ще одна ознака поразки грибковим захворюванням.
3
Запишіться на діагностику у ветеринара. Обстеження люминисцентной лампою Вуда може виявити деякі різновиди грибків лишаю - під її променями вони флуоресціюють. Однак цей спосіб не є досить надійним - деякі види Microsporum canis не реагують на цю лампу, а Trichophyton mentagrophytes взагалі ніколи не світяться. А якщо обстеження виявить наявність спор грибка, врахуйте - тварина не обов'язково боляче.
4
Інша можливість визначити лишай у котів - дослідити шерсть на краях уражених ділянок. Виявити захворювання таким методом можна приблизно в половині випадків.
5
Найнадійніший спосіб діагностики стригучого лишаю - посів грибкової культури. Для цього використовують зішкріб з хворої ділянки шкіри. Проба поміщається в спеціальний розчин, розроблений для впізнання суперечка лишаю.
Корисна порада
Якщо ваш вихованець хворий, обмежте його контакти з членами сім'ї, особливо з дітьми. Ретельно дотримуйтесь правил особистої гігієни, а при появі ознак позбавляючи зверніться до дерматолога.