Як змінити колір затірки.

Плиточная затирка має велике декоративне значення - вона надає облицюванні закінченість і приховує дефекти кладки. Правильно підібраний колір цементній або епоксидної суміші вигідно відтіняє красу кахлю, дозволяє створити цілісне враження про інтер'єр. Щоб не довелося часто оновлювати або повністю міняти шви, підберіть відповідні будівельні матеріали. Якщо все-таки колір готової затірки вас не влаштовує, спробуйте його змінити.
Вам знадобиться
  • - полімерний лак;
  • - колеровочная паста;
  • - кольорова затирка.
Інструкція
1
Вивчіть техніку обробки плиткових стиків і намагайтеся не допускати помилок при ремонті. Щоб колір світлої затірки надалі не змінився, після видалення надлишків суміші з кахлю і розгладження швів обов'язково видаліть вологу, яка зібралася між плитками. Коли шви повністю висохнуть, рекомендується відшліфувати їх за допомогою бавовняного полотна. Якщо приміщення сухе, шви зволожують, але тільки через 2-3 години після затирочних робіт. Використовуйте тільки чисту воду, інакше біла суміш може змінити колір.
2
Нанесіть на побляклі затирочні шви спеціалізований глянцевий лак для плитки, розроблений для додання облицюванні декоративного ефекту «гладкого каменю». Виберіть продукцію відомих марок (типу «Барви», Mapei, Cargo, Derufa та інших) і дотримуйтесь інструкції виробника. Це засіб здатний оновити негарний колір затірки, надати їй глянець. Крім того, що входить до складу полімер стане захистом від грибка - проникне в структуру затирочной суміші і зробить її вологостійкої.
3
Поекспериментуйте з різними колеровочні пастами, які рекомендуються виробниками для плиткових затерли. У будівельних магазинах можна знайти багату палітру кольорів. З їх допомогою ви зможете самостійно приготувати декоративну затірку з білої суміші або посилити тон у цвітної. Зазвичай в невелику кількість готової затирочної маси додається потрібний колір і ретельно вимішується. Отриману кольорувати суміш слід поступово додавати в затірку і постійно розмішувати, поки не вийде однорідний відтінок.
4
Перевірте отриману кольорову затірку на зразку керамічної плитки, щоб переконатися в правильності вибору відтінку. Важливо, щоб отримана суміш не залишала на кахлі незмивних плям. Дочекайтеся, коли колерованной пробник повністю застигне - його колір може стати не таким, як очікувалося.
5
Будьте готові до того, що саморобна кольорова затирка може виявитися тьмяною, або ж потьмяніти з часом. Якщо ви хочете красиво обробити плиткові шви, рекомендується не розцвічувати білу суміш, а відразу купити кольорову відомої фірми - вона надійно пігментіруется в умовах великого виробництва.
Корисна порада
Ретельно продумайте забарвлення майбутнього облицювання. Дизайнери радять підбирати затірку за принципом контрасту: світлого кахлю - темні шви і навпаки. Таким способом підкреслюється геометрія рисунка плиткової кладки. Нейтральні тони цементних або епоксидних сумішей підходять для різних варіантів облицювання. Контрастні ж кольору слід підбирати особливо ретельно в залежності від своєї дизайнерської задумки.