Як вибрати смачний гранат. Як визначити стиглість граната.

Прекрасне джерело антіоксідіантов і вітаміну С - гранат - часом використовується як природної профілактики захворювань і як додатковий натуральний препарат для лікування деяких хвороб. Як і будь-який фрукт або овоч, самий смачний і корисний - соковитий, зрілий, стиглий плід.
Інструкція
1
ЦветВибірайте із запропонованих вам гранат ов найяскравіший, що не блідий, але і не дуже насиченого бордового відтінку. Темні плями на фрукті свідчать про те, що він перезріло і, можливо, зіпсований. Світлі - характерні для недозрілих плодів. «Корона» в верхній частині гранту повинна бути зсередини коричневого кольору, якщо в ній міститься біле порошкоподібною речовиною - фрукт перезріло.
2
КожураСочний стиглий плід відрізняється блискучою рівною шкіркою. Якщо вона засохла або потріскалася, гранат перезріло і зіпсувався. Вибирайте фрукт з тонкою шкіркою, через яку можна промацати зерна. Також про те, що шкірка у фрукта тонка, свідчить її рельєфність - ви просто бачите, як під нею розташовані зернятка. Потріть шкірку пальцем - вона не повинна кривитися або рватися.
3
Розмір і весСпелий гранат зазвичай розміром з дитячий м'ячик, незрілий - максимум тенісного м'яча. Візьміть гранат в руку і порівняйте його по вазі з схожими за розміром. Найважчий плід буде і самим соковитим і з великою кількістю насіння.
4
ЗвукЕслі постукати по гранат у кісточками пальців, стиглий плід видасть дзвінкий звук, ніби ви стукаєте по металевому контейнеру. Незрілий фрукт видає глухий, «дерев'яний» звук, а перезрілий - м'який і приглушений. Також на ньому можуть залишитися вм'ятини від ваших пальців.
5
СезонЕстественно, що самі соковиті плоди можна купити в середині сезону, на початку більше незрілих фруктів, а в кінці - перестиглих. Сезон для плодів гранат ового дерева починається з середини осені і триває до кінця зими.
Зверніть увагу
Гранати, як і грейпфрути, можуть порушувати всмоктування деяких лікарських препаратів. Проконсультуйтеся зі своїм лікарем або фармацевтом перед вживанням цих плодів, якщо ви приймаєте будь-які ліки.
Корисна порада
Зберігайте стиглі гранати в овочевому відсіку холодильника. Вони будуть їстівні протягом приблизно семи місяців. Плоди можуть стати соковитіше з часом, якщо в холодильному відсіку підтримувати температуру від 0 до + 5оС.