Як намалювати графіті в Paint. Як малювати теги графіті на компі.

Малювання на комп'ютері - відмінний спосіб розвинути свої творчі здібності і поліпшити навик володіння спеціальними графічними редакторами. Почати краще з освоєння чогось простого - наприклад візерунків у стилі графіті .
Інструкція
1
Графіті - мистецтво малювання на стінах. Однак найчастіше створення картин і написів в цьому стилі загрожує штрафами, тому вчитися і тренуватися краще там, де це не заборонено, наприклад - вдома, в графічному редакторі. Для освоєння цієї техніки достатньо можливостей навіть простої програми Paint.Начінать доведеться з азів - зображення букв, різних розчерків, об'ємних фігур. Першим етапом має стати створення майбутнього елемента в уяві. Уявіть його у всіх деталях: колір, незграбність, обсяг і т.д.
2
Відкрийте графічний редактор Paint, виберіть потрібну вам тип кисті: кисть, перо, розпорошення, пастель, маркер і т.д. Потім виберіть колір і товщину майбутніх ліній. Після цього можна приступати до спроб намалювати свій перший символ в техніці граффіті.Удобнее всього при цьому користуватися спеціальним пером і планшетом, проте можна обійтися і без них - просто в цьому випадку маніпулятор буде трохи менше «чуйним».
3
Спочатку намалюйте зовнішній контур символу. Можливо, з першої спроби це зробити не вийде, лінії виявляться неправильними, а замикають кінці будуть «вилазити» за краї один одного. У цьому випадку має сенс спочатку потренуватися в зображенні символу на папері - щоб рука запам'ятала потрібні двіженія.Когда контур почне виходити, можна переходити до закраске і роботі з об'ємом.
4
В Paint існує кілька варіантів зафарбовування. Найпростішим є «заливка» - вам необхідно вибрати відповідну іконку, потрібний колір і клікнути по самому зображенню. Також можна розфарбовувати фігури «вручну» - це дозволяє більш реалістично відтворити бажану фактуру.Для додання фігурі обсягу визначте, з якого боку буде знаходитися уявний джерело світла. Після цього візьміть більш темний відтінок, ніж основний колір фігури, і широким пензлем акуратно проведіть лінії, розташовані навпроти падіння уявного променя. Для більшої реалістичності на опуклих частинах додайте білі відблиски.