Як вставити кілька фотографій в рамку в Фотошопі. програма багато фото в рамку.

Adobe Photoshop - воістину універсальний графічний редактор, який дозволяє модифікувати зображення з застосуванням різних функцій і ефектів. Для роботи з програмою її необхідно попередньо завантажити і встановити, після цього ви отримаєте доступ до можливостей обробки картинок.
Інструкція
1
Є два способи оформити рамку для фотографій в Photoshop: зробити її строго по параметрам зображень або представити своє творіння в вигляді колажу. І якщо в другому випадку можна поекспериментувати з розміщенням графічних файлів та їх розмірами, то в першому буде потрібно точний розрахунок.
2
Виберіть фотографії, які хочете вставити в одну рамку, і відкрийте їх в редакторі (правою кнопкою миші клацніть по картинці «Відкрити за допомогою» - «Adobe Photoshop» або в програмі виберіть команду «Відкрити як»). Вони повинні бути або всі горизонтальні, або всі вертикальні. Для зручності поводження з картинками не розкриває всі файли на весь екран і тримаєте не використовувані в згорнутому стані. Відрегулюйте цей параметр за допомогою зв'язки «Вікно» - «Упорядкувати» - «Каскад».
3
За допомогою команд «Зображення» - «Розмір зображення» приведіть всі фотографії до одних і тих же параметрах. За основу візьміть, наприклад, ширину і зробіть у всіх картинок її рівною 600 px, прапорець з «Зберегти пропорції» при цьому не знімайте, інакше у вас зіб'ються настройки і зображення стануть неприродного розміру.
4
Створіть підкладку, для цього перейдіть в розділ «Файл» і виберіть «Новий». У формі, що задайте суму довжин і висот фотографій, потім надайте підтвердження.
5
Розгорніть першу фотографію, виділіть її повністю за допомогою інструменту «Прямокутна область», потім у вкладці «Редагування» натисніть на «Скопіювати». Лівою кнопкою миші активуйте підготовлену підкладку для фотографій, через «Редагування» вставте картинку. І так повторіть з кожним зображенням.
6
Розставте фотографії в потрібній послідовності за допомогою інструменту «Переміщення». Для цього на правій панелі, на якій представлений список шарів, виділіть потрібний і пересуньте його. Намагайтеся не допускати зазорів.
7
Коли рассортіруете фотографії, поверніться до правої панелі і за допомогою правої кнопки миші виберіть команду «Виконати зведення».
8
Виділіть картинку, по периметру (Ctrl + A). В меню «Редагування» перейдіть до «Виконати обведення». У вікні, задайте параметри рамки: поставте товщину в пікселях, колір, задайте позицію «Всередині».
9
Другий спосіб створення рамки. У правому меню правою кнопкою миші виберіть "Convert to Smart Object". Клацніть двічі лівою кнопкою миші - перед вами відкриється спеціальна форма. У лівому меню виберіть «Обведення» і налаштуйте параметри рамки. Тут можете вибрати не тільки один колір, а й градієнт, а також узор. У «Положенні» має бути напис "Всередині».
10
Щоб зробити рамку поверх картинки, додайте потрібну кількість пікселів в розділі «Зображення» - «Розмір полотна». В цьому випадку зробити рамку можна за допомогою інструменту «Заливка» або всіма перерахованими способами з використанням параметра «Зовні».