Як виводити зображення на екран телевізора.

Для передачі зображення на екран телевізора необхідно використовувати пристрій читання інформації та кабелі певного формату. Якщо в ролі зазначеного обладнання виступає персональний комп'ютер, потрібно правильно налаштувати параметри його роботи.
Вам знадобиться
  • кабель DVI-HDMI.
Інструкція
1
Оберіть порт відеокарти комп'ютера або ноутбука, який буде з'єднаний з телевізором. Враховуючи характеристики сучасних плазмових і рідкокристалічних ТБ, логічніше всього використовувати цифрові порти. Якщо ж ви підключаєте телевізор кінескопа, скористайтеся виходом S-Video.
2
Придбайте кабель з потрібними каналами. Варто відзначити, що в деяких ситуаціях потрібно використовувати кабелі з різними портами, наприклад DVI і HDMI. Це дуже актуально при роботі з порівняно старими видеоадаптерами, на яких відсутній сучасний цифровий вихід.
3
Підключіть кабель до відеоадаптера і невластивому порту телевізора. Перемкнути джерело сигналу з антенного входу на порт HDMI або інший використовуваний канал.
4
Увімкніть комп'ютер і почекайте, поки завершиться завантаження операційної системи. Оновлення конфігурацію устаткування. Для цього відкрийте панель управління і перейдіть до меню налаштувань дисплея.
5
Натисніть кнопку «Знайти». Дочекайтеся визначення іконки другого дисплея. Варто відзначити, що якщо ви відключили стандартний монітор від відеокарти, то цей і наступні кроки можна пропустити.
6
Виділіть іконку відображення телевізора і встановіть відповідне дозвіл для цього пристрою. Виберіть режим одночасної роботи двох екранів. Найрозумніше використовувати функцію розширення зображення. Такий метод дозволяє запускати кілька утиліт, для кожної з яких буде використовуватися потрібний дисплей.
7
Якщо ви в своєму розпорядженні відкритий з низькою продуктивністю, виберіть режим дублювання. Після його активації ви не зможете окремо використовувати обидва монітора, тому на них буде передаватися ідентичний сигнал. Даний метод дуже зручний при підключенні телевізора до мобільного комп'ютера.