Як намалювати красивого кошеня.

Малювання розвиває уяву. Тому не настільки важливо, що ви малюєте, головне - як. Вибираючи зображення кошеня для подальшої роботи, оцініть наскільки чітко і якісно воно зроблено.
Вам знадобиться
  • Калька, затискачі для паперу або скріпки, зображення кошеняти, аркуш паперу, простий олівець, кольорові олівці, шматочок вати.
Інструкція
1
Візьміть зображення вподобаного вам кошеня. Закріпіть на ньому зажимами або скріпками лист кальки. За допомогою простого олівця обведіть контури і основні лінії кошеня.
2
Зніміть кальку з зображення і переверніть її. Простим олівцем зафарбуйте всю зворотну поверхню. Намагайтеся не прикладати долоню до аркуша, щоб не розмазати вийшов фон.
3
Ще раз переверніть кальку і прикладіть її до чистого аркушу паперу. Щільний фон повинен прилягати до аркуша паперу. Добре скріпіть конструкцію, щоб вивести чіткі лінії. Обведіть контури, які ви перемальовували з зображення кошеня.
4
Акуратно зніміть кальку і відкладіть. Перевірте чисті Чи є у вас руки, щоб не залишити відбитків на аркуші паперу. Візьміть кольорові олівці. Спочатку потрібно заповнити основний колір. Використовуйте світлі пастельні тони. Зафарбовуйте сміливо всього кошеня. Зверніть увагу на початкове зображення, визначте, де найтемніші місця. Візьміть олівець того ж тону, але більш темний і зафарбуйте їм ці зони.
5
Розітріть пальцем або шматочком вати утворилася кордон в тоні. Починає виходити обсяг. Заточите гостро олівець темно-синього або темно-коричневого кольору і обведіть очі, зіниця, ніс, рот і вуса.
Зверніть увагу
Використовувати ластик потрібно акуратно і сильно не терти, так як ви зіпсуєте папір, а тоді доведеться все починати заново. Купуючи олівці та інші речі зверніться краще в художній магазин, там вам порадять якісні матеріали.
Корисна порада
Підійдіть до цього процесу творчо, не бійтеся брати різні кольорові олівці і змішуйте їх прямо на малюнку. Якщо ви хочете спробувати намалювати шерсть, потренуйтеся спочатку робити маленькі тоненькі штрихи на іншому аркуші паперу, працюючи зі світлом і тінню.
Коти з давніх часів супроводжують людину, мешкаючи поряд з ним. Ці тварини дуже легко пристосовуються до змін навколишнього середовища, володіють прекрасним зором і гострим слухом. Донині кіт вважається кращим помічником в справі боротьби з гризунами. Навіть у міських умовах у відсутності мишей кіт зберігає в собі риси справжнього хижака і неперевершеного мисливця.
Вам знадобиться
  • - аркуш паперу;
  • - олівець;
  • - ластик.
Інструкція
1
Зробіть ескіз. Намалюйте два кола: один - для формування тулуба, інший - для голови, меншого розміру. У нижній частині малої кола намалюйте невеликий овал, злегка сплюснутий зверху. Цей елемент допоможе сформувати мордочку.
2
Проведіть посередині голови вертикальну лінію, яка дозволить вам розташовувати симетричні деталі правильно. Вгорі кружечка морди зобразите маленький перевернутий трикутник носа. Проведіть вгору від куточків носа, під кутом близько 30 градусів щодо вертикальної лінії, дві прямі.
3
Потім під кутом 30 градусів відносно отриманих ліній прокреслите ще два промені вгору. У місцях їх перетинів з колом голови сформуйте вуха. Розділіть відстань від носа до верхівки на три частини. У середній частці намалюйте два кружальця або овалу для формування очей.
4
Підправте лінії носа, зробивши їх м'якше. Намалюйте рот у вигляді переверненої літери Y. Ніс і очі разом повинні утворювати V-подібну галочку. Череп між вухами закруглите. Прорисовуючи очі, що мають сферичну форму, позначте на них в однакових точках відблиски.
5
Для додання обсягу вухам задайте тіні на їх кінчиках. В останню чергу намалюйте вуса. У їх коренів поставте точки. Відтінятимете мордочку з вусами з боків і знизу, щоб візуально вона виступала вперед.
6
Спинний хребет кота зробіть гнучким і довгим. Оскільки хвіст є його продовженням, малюйте спину і хвіст однією суцільною лінією, не перериваючись. Живіт позначте прямою лінією. Ноги з'єднайте з тілом вище рівня живота.
7
Для додання тілу кота обсягу відтінятимете ті частини, на які не падає пряме світло. Прорисуйте очі, додаючи темні штрихи у верхній їх частці. Зіниці зафарбуйте чорним. Намалюйте шерсть. Щоб зробити її більш пухнастою, об'єднуйте по кілька штрихів в групи. Прорисуйте окремі волоски короткими рисками для досягнення ефекту реалістичності зображення.