Як обставити кухню площею 6 кв. м. Як можна обставити 6 метрову кухню.

Якщо ваша кухня за площею займає шість квадратних метрів - це не привід засмучуватися. При вмілому розташуванні меблів і побутових приладів ви зумієте створити робочий простір, в якому буде зручно їсти і готувати.
Інструкція
1
Приступаючи до ремонту кухні, пам'ятаєте, що світлі кольори візуально збільшують приміщення. Також зверніть увагу, що бічне світло, хоча і робить приміщення затишніше, але візуально забирає і так нечисленні метри.
2
Виберіть вбудовувану меблі. Посудомийну і пральну машину (якщо вона знаходиться у вас на кухні) можна сховати в шафки. Крім того, якщо у вас достатньо великі ванна кімната і коридор, пральну машину і холодильник можна і зовсім винести за межі кухні.
3
Не варто розбивати робочу поверхню мийкою або плитою, змушувати її побутовими приладами - готувати буде куди менш зручно. Поверхню, що складається з двох і більше частин, краще поставити спільно.
4
Якщо ви плануєте поставити холодильник на кухні, віддайте перевагу невисоким моделями. В цьому випадку ви зможете встановити над ним мікрохвильову піч. Закріпити її слід за допомогою спеціального кронштейна, але ні в якому разі не ставлячи на верх холодильника.
5
Вибираючи стіл, віддайте перевагу складаним моделям. Ви зможете розсунути його повністю, якщо до вас прийдуть гості, а в повсякденному житті користуватися лише наполовину розкладеним. При покупці зверніть увагу на те, щоб під стіл можна було засунути табуретки або прибрати стільці. Над столом можна повісити полички, де розмістяться заварювальний чайник, посуд і спеції.
6
Електрочайник, тостер і фільтр для води також краще переставити на стіл, звільнивши цим робочу поверхню.
7
Вибираючи шафки, віддайте перевагу розсувним дверцятим. Це заощадить простір.
8
Купувати кухонне начиння краще комплектами. Розмістити набір для мікрохвильової печі, де вся посуд вкладається одна в іншу, набагато простіше, ніж миски з різних комплектів.
9
Безжально позбавляйтеся від предметів, якими ви не користуєтеся, щоб вони не захаращували ваші шість метрів. Якщо вам на новосілля подарували кавомолку, а ви всю життя пили розчинну каву, краще віддайте її малозабезпеченим сусідам.