Як використовувати віртуальний диск.

Напевно, немає користувачів, яким жодного разу не доводилося чути термін «Віртуальний диск ». Зараз безліч файлів поширюється саме у форматі віртуального диска. Він є копією звичайного фізичного носія. Так само можна створювати образи з різних файлів.
Вам знадобиться
  • - програма Alcohol 120%;
  • - чистий диск.
Інструкція
1
Є досить багато різних форматів віртуальних дисків. Найпоширеніші з них - це ISO і MDS. Знати їх все скоєно не обов'язково. Будь-яка програма для роботи з віртуальними дисками підтримує практично всі формати.
2
Для початку потрібно встановити програму, за допомогою якої здійснюватиметься робота з віртуальними дисками. Одна з найбільш зручних і популярних програм називається Alcohol 120%. Скачайте її з інтернету і встановіть на комп'ютер. Після установки перезавантажте ПК.
3
Запустіть програму. Після першого запуску вона створить віртуальний привід. На це потрібен деякий час. За замовчуванням створюється один віртуальний дисковод. Але при необхідності їх кількість можна збільшити.
4
Часто програма використовується для відкриття віртуальних дисків. Щоб зробити це, в головному меню програми клікніть по «Пошук образів». Виберіть розділ жорсткого диска, в якому знаходяться віртуальні диски. Після того як програма знайде образи, додайте їх в меню Alcohol. Тепер ви побачите, що список образів відображений у правому вікні програми.
5
Натисніть по потрібному віртуальному носію правою кнопкою мишки. Далі в контекстному меню виберіть «Монтувати». Через кілька секунд образ диска буде монтований на віртуальний привід. Зайдіть в «Мій комп'ютер». Там ви побачите, що в списку пристроїв з'явився ще один привід. Тепер ви можете переглянути вміст віртуального диска.
6
Якщо вам потрібно записати образ на фізичний диск, зробити це можна так. Вставте чистий диск в привід комп'ютера. В меню програми виберіть «Запис CD/DVD з образу». Далі вкажіть шлях до віртуального диску, який ви хочете записати. Натисніть «Далі». У наступному вікні встановіть прапорець біля рядка «Запис» і натисніть «Старт». Розпочнеться процедура запису диска. По завершенні процедури просто вийміть диск з лотка приводу.