Як визначити, Який комп'ютер в мережі.

Іноді виникає виникає необхідність визначити, який саме комп'ютер підключений до мережі. Досить дізнатися IP-адресу, і тоді можна знайти користувача, дізнавшись його місце розташування. Якщо в даний момент комп'ютер реалізує connect або ping, то можна з повною впевненістю говорити, що він в мережі.
Інструкція
1
Дізнайтеся IP- адресу користувача. Потім зайдіть на сайт www.ripe.net/fcgi-bin/whois і в полі «search for» введіть IP-адресу. Комп'ютер видасть інформацію про те, якій країні належить дана адреса. Повідомлення видається англійською мовою. Існують спеціальні програми, що показують на географічній карті місце розташування і місто користувача. Подібні програми можна взяти на інформативному сайті www.geoiptool.com.
2
Надішліть користувачеві миттєве повідомлення у вигляді вискакує вікна, набравши в FAR Manager команду «net send, IP-адресу, повідомлення». В цьому випадку ви отримаєте інформацію про провайдера, який має дані про фактичне місцезнаходження користувача. Врахуйте, що без спеціального запиту він ці дані не надасть.
3
Скористайтеся спеціальною програмою на PHP online sniffer або http web sniffer (eng), яка відкладає інформацію про будь-користувача (IP- адреса, час відвідування сторінки) в спеціальний файл на сервері. Щоб дізнатися дані про користувача з будь-якої соціальної мережі, чату, блога, форуму і т.д., введіть адресу http web sniffer в мережу як корисну посилання. Кожен, хто натисне на неї, стане вам відомий. Ви зможете дізнатися IP- адресу за мережі теля, ім'я провайдера (часто навіть назва компанії), адреса сторінки, з якої натиснули на посилання і вид операційної системи. Також можна вставити посилання в електронний лист і попросити користувача нажити на неї.
4
Використовуйте утиліти traceroute або ping. З їх допомогою ви визначите доступність будь-якого вузла, але не доступність певного сервісу на ньому. Підключіться до будь-якого інтернет-вузлу (пошукового сервера, вузлам великих компаній і т.п.). При виклику функцій підключення визначте програмну реакцію на різні помилки, тим самим ви перевірите доступність вузлів і сервісів.