Як відкрити прихований розділ диска. Як побачити приховані розділи диска.

На багатьох нових моделях ноутбуків на жорстких дисках користувачі можуть виявити прихований розділ. Справа в тому, що розробники ноутбуків часто не комплектують свою продукцію дисками з операційними системами, а просто зберігають образ ОС разом з усім необхідним софтом в спеціальному прихованому розділі. Звичайним способом відкрити його виходить не завжди.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з ОС Windows;
  • - програма PartitionMagic.
Інструкція
1
Є кілька способів відкрити прихований розділ. Один з найпростіших - це використання стандартних засобів операційної системи. Натисніть «Пуск». Виберіть "Всі програми", потім - "Стандартні програми». У стандартних програмах знайдіть і відкрийте командний рядок. У командному рядку введіть diskmgmt.msc. Натисніть Enter. Через кілька секунд відкриється вікно «Керування дисками».
2
В цьому вікні відображені повністю всі розділи жорсткого диска, в тому числі і приховані. Знайдіть у цьому вікні потрібний вам прихований розділ. Клацніть по ньому правою кнопкою мишки. Потім у виниклому контекстному меню виберіть "Відкрити".
3
Якщо перший спосіб вам не допоміг, то спробуйте скористатися наступним. Для початку вам потрібно завантажити з інтернету програму PartitionMagic для роботи з жорсткими дисками. Програма є комерційною, але є пробний термін її використання, який становить один місяць. Після скачування встановіть програму на свій комп'ютер. Перезавантажте машину.
4
Запустіть PartitionMagic. В головному меню програми є список всіх розділів жорсткого диска. Клацніть по таємного розділу правою кнопкою мишки. Після цього в контекстному меню виберіть "Відкрити".
5
Також в деяких випадках може допомогти такий спосіб. Натисніть «Пуск». Відкрийте ярлик «Панель управління». У вікні панелі управління виберіть ярлик «Параметри папок». Після цього перейдіть у вкладку «Вид», в якій знайдіть розділ «Приховані файли і папки». В цьому розділі відзначте пункт «Показувати приховані файли, папки і диски».
6
Далі в розділі «Файли і папки» знайдіть рядок «Приховувати захищені файли і папки». Відзначте її. Після вибору всіх параметрів натисніть «Застосувати» і OK. Закрийте усі вікна. Перезавантажте комп'ютер. Тепер прихований розділ жорсткого диска має бути доступний, і ви можете його відкрити.
Часом буває цікаво, як працює та система, яку ми звикли називати комп'ютером або ноутбуком і скільки ресурсів вона має в запасі. Зокрема, чи є на жорсткому диску приховані невикористовувані розділи. Дізнатися це можна за допомогою програми Acronis Disk Director 11 Home.
Вам знадобиться
  • - програма Acronis Disk Director 11 Home.
Інструкція
1
Завантажте утиліту Acronis Disk Director 11 Home з офіційного сайту розробників (посилання на сторінку завантаження знаходиться в кінці статті). Встановлюючи програму в третьому діалоговому вікні вкажіть «Встановити пробну версію» - для вирішення вашого завдання її функціоналу буде достатньо. Натисніть «Далі» і в новому вікні обов'язково заповніть поля «Ім'я» «Прізвище» та «Електронна адреса» (можна несправжні). У наступних вікнах сміливо натискайте «Далі», а в завершальному - «Продовжити». Розпочнеться інсталяція програми, після завершення якої на робочому столі з'явиться ікона програми.
2
Запустіть Acronis Disk Director 11 Home подвійним кліком по цій іконі. Якщо ваша операційна система - це Windows Vista або Windows 7 і додатково до цього у вас вказані підвищені настройки безпеки, то може з'явитися вікно із запитом на дозвіл вносити зміни запускається програмою. Натисніть в ньому «Так».
3
Тепер ненадовго залиште запущену програму в спокої, але відкритою. Натисніть кнопку «Пуск» на панелі задач, а потім «Мій комп'ютер» (або просто «Комп'ютер», якщо у вас Windows Vista або Windows 7). Запам'ятайте, на скільки логічних розділів (томів) поділений ваш жорсткий диск (або жорсткі диски, якщо їх декілька) і які вони носять назви (C, D, F і т.д.).
4
Знову поверніться до Acronis Disk Director 11 Home. Основну частину програми займає поле, в якому зазначені логічні розділи (томи) системи. Порівняйте їх кількість і назви з тим, що ви побачили у вікні «Мій комп'ютер» («Комп'ютер»). Ті розділи, які присутні у вікні програми Acronis і відсутні в «Моєму комп'ютері» - приховані. Вони можуть бути або зовсім маленькими, по 7-8 мегабайт, або великими, по кілька гігабайт. По друге, як правило, на випадок збою зберігаються дистрибутиви операційних систем.