Як збільшити гучність звуку ноутбука. гучність на ноутбуці asus.

Ноутбуки - це, крім іншого, повноцінний медіацентр. І тому до його звуковідтворення користувач пред'являє високі вимоги, яким переносний комп'ютер не завжди може відповідати. Скромні розміри не дозволяють розмістити всередині потужну аудіосистему.
Вам знадобиться
  • - навушники;
  • - портативні колонки;
  • - зовнішня звукова карта.
Інструкція
1
Підключіть до ноутбука якісні навушники, які розширять використовуваний частотний діапазон. Проте одночасно відбувається посилення шуму, поява фону і спотворень через тісноту розташування електронних компонентів. Крім того, посилений звук буде чути тільки одна людина.
2
Використовуйте портативні колонки для отримання аналогічного ефекту і для оточуючих. Існують моделі, які живляться від мережі, а є працюючі виключно на шині USB. Використовуйте перші для отримання максимальної гучності. Однак при приєднанні колонок з'являються інші недоліки. Наприклад, спотворення через неправильне розташування слухача. Замість того щоб перебувати досить далеко від колонок, користувач ноутбука сидить впритул до екрану і джерелу звуку. Крім того, USB-колонки зменшують час роботи в автономному режимі.
3
Підключіть зовнішню звукову карту. Вона може підключатися або за допомогою порту ExpressCard або по USB. Карта прибирає більшість недоліків вбудованої аудіосистеми і забезпечує якісний і сильний звук. Так звані дискретні звукові карти підтримують багатоканальний звук, повторюють характеристики карт для звичайних комп'ютерів, налаштовані на стандартний софт. Різні виробники пропонують велику різноманітність інтерфейсів карт й можливостей.
4
Перевірте правильність роботи драйверів аудиоустройств ноутбука, якщо проблеми з гучністю звуку виникли несподівано. Переважна більшість несправностей пов'язано з некоректною роботою програмного забезпечення. Проскануйте комп'ютер антивірусом, перевірте звук в навушниках, щоб виключити найімовірніші причини виникнення помилок. Зверніться в сервісний центр для діагностики та виправлення пошкоджень.
5
Виберіть ноутбук того виробника, який приділяє особливу увагу звуковідтворення. До них відноситься Toshiba, ASUS, Acer, HP, що використовують мультимедійну акустику відомих у цій сфері фірм. Ідеального звуку вони не дадуть, але нормальне звучання і достатню гучність забезпечать.
Багато виробників, акцентуючи увагу на високій продуктивності ноутбука і дизайні, забувають про динаміках. В результаті цього звук у комп'ютера виявляється нормальної якості, але недостатньо гучний для комфортного прослуховування. Для підвищення рівня звуку ви можете використовувати один з простих способів.
Інструкція
1
докупити портативні колонки, які ви зможете підключити до вашого ноутбука за допомогою 3.5 мм роз'єму, призначеного для навушників, або за допомогою usb-дроти. Цей пристрій призначений для посилення звуку у таких пристроїв, як ноутбуки, нетбуки або планшетні комп'ютери. При його підключенні гарантовано збільшитися не тільки гучність , але і якість звуку.
2
Використовуйте можливість настройки еквалайзера, який вбудований в більшість плеєрів, таких як Winamp або Windows Media Player. Максимізуючи посилення всіх частот, ви збільшите гучність відтвореного аудіо або відео на тридцять-сорок відсотків. Також ви можете використовувати загальне посилення частот, пересунувши повзунок, що знаходиться зліва від планок еквалайзера.
3
Використовуйте таку можливість, як обробка вихідного треку за допомогою музичних редакторів. Оптимальними програмами для цього є Adobe Audition і Sony Sound Forge. З з допомогою ви зможете не тільки збільшити гучність треку, але і збільшити потрібні вам частоти. Для збільшення гучності трека при відтворенні його на колонках без сабвуфера зверніть особливу увагу на середні і високі частоти. Використовуйте ефект "Графічний еквалайзер". Збільшивши потрібні вам частоти, скористайтеся ефектом нормалізації небудь збільшення гучності для остаточної обробки треку. Переконайтеся в милозвучності треку, після чого збережіть його як копію.
4
Для обробки декількох файлів відразу ви можете використовувати таку програму, як Mp3Gain. З її допомогою ви зможете швидко збільшити гучність у декількох треків відразу. Пам'ятайте про те, що при зайвому збільшенні гучності трек може втратити милозвучність. Обов'язково прослуховуйте тестовий варіант і зберігайте треки як копії вихідних для того щоб завжди мати можливість їх відновити.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=TTehrq5eo0E