Як включити сплячий режим на ноутбуці. сон ноутбука в певний час.

Налаштувати сплячий режим ноутбука можна кількома способами. Наприклад, «навчити» його автоматично засипати, якщо ви протягом певного періоду часу не проводьте ніяких дій. Для ноутбуків це дуже актуально, оскільки їх головна перевага - мобільність, а основний недолік - обмежений обсяг батареї. «Книжки» корисні поза домом, тому важливо навчитися економити харчування.
Інструкція
1
Існує кілька рівнів режиму очікування, наприклад, в Windows їх три: «Сплячий режим», «Гібридний сплячий режим» і «Гибернация». Як і всі налаштування в цій операційній системі, вони регулюються через «Панель управління».
2
Відкрийте «Панель управління» -> «Система й обслуговування" -> "Електроживлення". Виберіть в меню настройку параметрів «Налаштування переходу в сплячий режим», команда «Змінити додаткові параметри живлення».
3
У вікні «Електроживлення» ви побачите перелік параметрів, виберіть список, що розкривається «Сон». Звичайний сплячий режим являє собою роботу ноутбука на найнижчому рівні електроспоживання, при цьому дані про працюючих програмах зберігаються в оперативній пам'яті.
4
Розкрийте список «Сон після» і внесіть відповідні зміни в його параметри «Від батареї» та «Від мережі». Ноутбук буде йти у режим очікування через вказане вами кількість хвилин, якщо протягом цього часу ви не натиснете жодної кнопки і не будете використовувати мишу. Комп'ютер сприймає цю ситуацію як сигнал до заощадження енергії.
5
На жаль, сплячий режим не охоронить ноутбук від втрати даних, якщо харчування відключиться з якої-небудь причини. В цьому випадку краще скористатися гібридним сплячим режимом, при якому копія даних про працюючих програмах з оперативної пам'яті зберігається на жорсткий диск. При цьому ноутбук повільніше пробуджується, проте вам не доведеться хвилюватися за збереження виконаної роботи.
6
Змініть параметри гібридного режиму в списку «Дозволити гібридний сплячий режим». Поставте «Вкл» навпроти одного або обох параметрів «Від батареї» та «Від мережі».
7
Гибернация - це повне відключення ноутбука, який попередньо зберігає все, що є в оперативній пам'яті на цей момент, на жорсткий диск. При подальшому включенні вся інформація витягується і повертається в оперативну пам'ять. Робота комп'ютера відновлюється в тому стані, в якому вона перебувала на момент відходу машини в гібернацію. Це займає ще більше часу при пробудженні, зате економить набагато більше енергії.
8
Змініть параметри глибокого сну в списку «глибокого сну після». Після заповнення всіх параметрів збережіть їх, натиснувши кнопку «Ок» і закрийте «Панель управління». Тепер, коли ви захлопнеться кришку ноутбука під час роботи або надовго відлучитися, вам не доведеться хвилюватися про втрату даних по поверненні.
Якщо вам необхідно на деякий час залишити комп'ютер, то зовсім не обов'язково його вимикати. Можна просто перевести комп'ютер в сплячий режим. Вихід із нього відбувається протягом всього декількох секунд. До того ж у цього режиму є одне дуже вагоме перевага: при переході в нього не потрібно закривати працюючі програми та програми.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з ОС Windows.
Інструкція
1
Спочатку буде розглянуто процес переходу в сплячий режим на операційній системі Windows XP. Врахуйте, що для включення сплячого режим а на системному диску вашого комп'ютера повинно бути вільно мінімум десять відсотків простору, інакше користуватися даною опцією ви не зможете.
2
Для початку необхідно активувати цю опцію операційної системи. Для цього натисніть по порожньому ділянці робочого столу правою кнопкою мишки. З'явиться контекстне меню, в якому виберіть «Властивості». У виниклому вікні клікніть по вкладці «Заставка». Знизу вікна, що з'явилося знаходиться кнопка «Харчування». Натисніть по цій кнопці. Далі перейдіть у вкладку «Сплячий режим ». Після цього встановіть прапорець навпроти рядка «Дозволити використання сплячого режим а».
3
Тепер потрібна вам опція активована. Відповідно, можна і комп'ютер увійде в режим . Для цього натисніть кнопку «Пуск». Далі виберіть «Вимкнути». Як ви помітите, у вікні немає кнопки «Сплячий режим », є тільки «Режим режим ». Не плутати дані режим и - це різні речі. В цьому вікні натисніть кнопку Shift.
4
Після цього ви побачите, що замість чекаючего режим а тепер з'явився «Сплячий режим ». Для виходу з нього вам потрібно натиснути кнопку включення на вашому системному блоці. На деяких моделях материнських плат вивести комп'ютер із сплячого режим а можна простим натисканням будь-якої кнопки на вашій клавіатурі.
5
В операційній системі Windows 7 сплячий режим замінений глибокого сну. Різниця полягає в тому, що після переходу комп'ютера в «сон» дані записуються на жорсткий диск, а не в оперативну пам'ять. Після виходу з «сну» дані відновлюються. Для переходу в сплячий режим на цій операційній системі натисніть «Пуск». Наведіть курсор на стрілочку біля «Вимкнути». Далі в списку виберіть «Сон». Після цього ваш комп'ютер буде переведений в режим глибокого сну.