Як відзначити дворіччя дитини. Як весело відзначити двох річчя дитини.

Здається, ще недавно ви святкували всією сім'єю перший день народження вашого малюка, а вже наближається його дворіччя . Як же відзначити цю дату? Адже крихітка підріс і подорослішав; тепер він уже здатний зрозуміти, що це свято влаштований саме для нього.
Інструкція
1
Навіть якщо малюк росте товариською дитиною, не варто влаштовувати торжество з великою кількістю гостей. Краще відзначити другий день народження у родинному колі, з близькими родичами. А можна організувати для дитини свято лише з приятелями по ясел або пісочниці. Збирати рідних і маленьких друзів крихти разом - дуже клопітно. Врахуйте, що в цьому віці діти ще не дуже добре вміють спілкуватися один з одним, ділитися іграшками. Тому запрошуйте не більше 2-3 малюків.
2
Прикрасьте квартиру повітряними кульками та гірляндами. Розставте в рамочках фотографії зі святкування першого дня народження крихітки. Заздалегідь дізнайтеся у батьків кожного з запрошених, які продукти можуть викликати у їхньої дитини алергію. Приготуйте для маленьких гостей окремий стіл з легкими частуваннями: овочевий салатик, суфле, тюфтельки. Спробуйте прикрасити страви забавно, на дитячі теми: сонечко з овочів на тарілці, посмішка з соусу, йогурту. Розкладіть яскраві дитячі серветки. В день народження без святкового торта зі свічками не обійтися. Але він теж може бути легким, наприклад, приготованим на сирної основі. Можна зробити його у вигляді якоїсь тварини, використовуючи спеціальну форму для випічки. Заготовте невеликі подарунки для маленьких гостей: книжки, машинки і т.п.
3
Комусь із дорослих (або по черзі) доведеться доглядати за дітьми, розважати їх. Батьки в цей час можуть спокійно попити чайку, побалакати, пограти в фанти з загадками. Наприклад: назвати вагу і зріст іменинника при народженні, час і хвилини його появи на світ, час прорізування першого зубка і т.п.
4
Для малюків двох років досить 1-1,5 годин активних ігор. Можна влаштувати невеликий домашній спектакль, лялькову виставу по будь-якій казці. Маленьким учасникам торжества сподобаються скачки на м'яких іграшках. Увімкніть диск з дитячими пісеньками, потанцюємо разом з малечею. Не забувайте і про традиційні забави: хоровод навколо іменинника і «коровай-коровай». У літню пору року після «застілля» можна вийти на вулицю, погуляти по парку з яскравими атракціонами, прокотитися на каруселях для малюків.
5
Зараз існують агентства, розважальні центри та дитячі кафе, які займаються проведенням подібних заходів. Якщо ви вважаєте, що організовувати торжество будинку занадто складно, можете звернутися в таку організацію за допомогою. Але майте на увазі, що в два роки малята можуть злякатися ростових ляльок, ряджених клоунів і т.п., і свято буде зіпсований. При узгодженні програми обов'язково враховуйте, що діти такого віку, як правило, можуть приймати лише пасивну участь у різних постановках.
Позначити дворіччя дитини не так просто, важливо добре спланувати свято. Малюк вже досить доросла, щоб зрозуміти і оцінити святкові атрибути, але добре грати, спілкуватися, ділитися іграшками поки не може, а надто велика компанія і незнайомі люди можуть його налякати.
Вам знадобиться
  • - хороша компанія;
  • - частування;
  • - прикраси (повітряні кулі, гірлянди);
  • - подарунки;
  • - програма свята і привітання.
Інструкція
1
Знайдіть для свого малюка гарну компанію. Це можуть бути друзі по ясел, пісочниці або маленькі брати і сестрички. Звичайно, маленькі діти прийдуть зі своїми батьками, тому подбайте не лише про розваги для дітей, а й для дорослих. Не влаштовуйте пишне свято, з великою кількістю запрошених - щоб малюк почувався щасливим, достатньо двох-трьох дітей приблизно того ж віку.
2
Вирішіть, що для вас зручніше - відправитися в одне з дитячих розважальних установ або організувати святкування дворіччя будинку (при цьому вам доведеться готувати, прибиратися і мити посуд самостійно). У першому випадку заздалегідь дізнайтеся розклад, ціни, замовте столики, підберіть меню і прикраса.
3
Зверніть увагу, дворічні малюки можуть злякатися аніматорів, ростових ляльок і клоунів. Якщо ви все-таки вирішите замовити подібні послуги, переконайтеся в тому, що актори вміють працювати з малюками (наприклад, попросіть відеозаписи з подібних заходів, почитайте відгуки). Краще всього, якщо в клоуна або смішного персонажа переодягнеться хтось із знайомих, щоб дитина завжди міг переконатися в тому, що нічого страшного немає.
4
Якщо свято буде проводитись в квартирі, підготуйте її наперед. Приберіть все б'ються і цінні предмети, прикрасьте кімнати кульками і гірляндами. Приготуйте частування, окремо для дітей та батьків. Зверніть увагу на відсутність в дитячому меню алергенів, шкідливих продуктів, не варто давати багато солодощів.
5
Обов'язково купите або спечіть для іменинника торт, прикрасьте його двома свічками (або однієї, з цифрою «2»). Обрадує малюка торт незвичайної форми, у вигляді тварини, машинки або іншої іграшки. Подбайте про те, щоб у складі торта були тільки безпечні інгредієнти.
6
Звичайно, на день народження не обійтися без подарунка для іменинника. Але маленькі діти не завжди правильно сприймають чужі іграшки, тому приготуйте для інших гостей невеликі подарунки, які вони зможуть забрати додому.
7
Приготуйте для дітей конкурси (найпростіші, наприклад, руйнування вежі з пластикових стаканчиків м'ячем, гонки на м'яких іграшках і т.д.). Влаштуйте невелику виставу, ляльковий спектакль. Дуже зрадіють малюки дискотеці - увімкніть ритмічну музику і потанцюйте всі разом. Продовжіть свято на вулиці - катайтеся в парку на атракціонах, на сніговій гірці, сходіть в зоопарк або цирк.