Як прибрати сайт з стартової сторінки. при запуску інтернет відкривається яндекс.

Домашньої або стартовою сторінкою називають інтернет-сторінку, яка автоматично завантажується при запуску браузера. Користувач завжди може змінити адресу стартовою сторінки або зовсім видалити його.
Інструкція
1
Відкрийте браузер звичним для себе способом. Якщо ви користуєтеся додатком Internet Explorer, виберіть у верхньому рядку меню розділ «Сервіс». У випадаючому меню клікніть по пункту «Властивості оглядача».
2
Відкриється нове діалогове вікно, перейдіть в ньому на вкладку «Загальні». В групі «Домашня сторінка» мається поле, призначене для адреси сайта, з якого буде починатися робота в мережі інтернет. Щоб змінити домашню сторінку, введіть адресу того сайту, на який ви хочете замінити наявний.
3
Щоб при запуску браузера відкривалася чиста сторінка (не завантажувати жоден сайт), натисніть на кнопку «Порожня», розташовану під полем для адреси. Значення в поле зміниться. Також ви можете самостійно ввести значення about: blank. Натисніть на кнопку «Застосувати» і закрийте вікно. Для перевірки перезапустіть браузер - залежно від вашого вибору повинна завантажитися перепризначення або порожня сторінка.
4
Якщо ви користуєтеся браузером Mozilla Firefox, запустіть його і виберіть у верхньому рядку меню пункт «Інструменти», в контекстному меню клікніть по пункту "Налаштування". Відкриється нове вікно. Перейдіть в ньому на вкладку «Основні» і змініть записи в групі «Запуск».
5
Для того щоб при запуску відкривалася порожня сторінка або сторінка з візуальними закладками (якщо ви встановлювали Яндекс.Бар), самостійно введіть в призначене для цього поле запис about: blank.
6
Щоб стартовою сторінкою стала та, яка відкрита у вас на момент зміни налаштувань, натисніть на кнопку «Використовувати поточні сторінки». Щоб вибрати в якості домашньої сторінки один з адрес, збережених в закладках, натисніть на кнопку «Використовувати закладку» і виберіть потрібний сайт зі списку, що відкрився в новому вікні.
7
Якщо жоден з варіантів вам не підходить, скопіюйте адресу потрібної вам інтернет-сторінки і вставте його в рядок «Домашня сторінка». Після внесення всіх змін натисніть на кнопку ОК. При новому запуску браузера будуть застосовуватися вже нові параметри. Також ви можете натиснути для перевірки кнопку у вигляді будиночка на панелі інструментів.