Як тестувати швидкість інтернету. дізнатися швидкість інтернету через пуск.

Тестування швидкості інтернету може придатися в різних випадках. Буває так, що реальна швидкість не відповідає заявленій провайдером. Можливо, вам необхідно розрахувати час скачування обраного файлу.
Інструкція
1
Самостійно тестувати швидкість інтернету можна кількома способами. Зверніть увагу - швидкість інтернет-з'єднання і швидкість скачування в інтернеті - це різні поняття.
2
Процес завантаження файлів і процес відкриття сторінок вимірюється по-різному. Кількість завантажується інформації за секунду - це «біт». Швидкість скачування вимірюється в байтах - це приблизно 8 біт.
3
Щоб тестувати відразу обидва показника скористайтеся спеціальними онлайн-ресурсами. Зверніть увагу на онлайн-тест speed test. Враховуйте, що такий спосіб допоможе визначити тільки короткочасну швидкість.
4
Щоб перевірити швидкість інтернету, працюючого на базі протоколу TCP/IP. Скористайтеся командної рядком Windows. Натисніть «Пуск», далі «Виконати», потім у вікні наберіть cmd і натисніть кнопку Ок.
5
З'явиться вікно, на чорному тлі якого, необхідно набрати ping + назва сайту-n30 і натиснути Enter. Отримані відомості будуть нести, скоріше допоміжний характер. Так можна дізнатися швидкість з'єднання з конкретним сервером або сайтом.
6
Збережіть результати, натиснувши правою клавішею миші на вікно. В меню оберіть «Виділити все». Потім ще раз клацніть правою клавішею миші та вставте все в потрібний документ.
7
Якщо ви хочете з'ясувати, на якій точці виникають проблеми зі швидкістю, в цьому ж вікні наберіть tracert (назва сайту) і натисніть Enter. Отриманий результат можна зберегти в будь-який документ.
8
Скористайтеся сервісом internet.yandex.ru. Крім швидкості інтернету, система визначить ваш регіон, IP, якою операційною системою ви користуєтеся, яким браузером. Вам стане відома і вхідна, і вихідна швидкість інтернету.
Корисна порада
сервіси, що дозволяють перевірити швидкість інтернету, безліч. Можна скористатися декількома, а потім порівняти показники.
Швидкість підключення є найважливішим чинником, що забезпечує роботу в мережі. Кожен користувач може перевірити швидкість скачування і завантаження як локальної мережі, так і зовнішнього з'єднання. Для цього можна скористатися різними сервісами.
Інструкція
1
Перейдіть на сайт, який дозволяє протестувати зовнішню швидкість інтернету . Ви можете скористатися популярним ресурсом speedtest, який точно відображає швидкість скачування даних (даунлоад) і швидкість завантаження даних (аплоад). Переконайтеся, що підключення активно і всі необхідні настройки для доступу в мережу зроблені.
2
Після закінчення завантаження сервісу в вікні браузера на карті виберіть регіон, до якого ви хочете провести свій тест. Якщо ви живете в провінції, то доцільно буде спробувати з'єднатися з серверами в Москві. Якщо ж ви житель столиці, то можна протестувати з'єднання до Санкт-Петербурга, Новосибірська або будь-якого іншого боле-менш великого міста на території Росії.
3
Клацніть на вибраному пункті призначення лівої клавішею миші. Буде запущений тест, який спочатку визначить пінг до обраної зони, а потім вирахує швидкість завантаження (отримання) і швидкість передачі (аплоаду). Всі дані відображуються у верхній панелі сайту.
4
Для забезпечення максимальної точності результатів на час тесту відключіть ICQ, торренти, пирингові клієнти і будь утиліти, які будь-яким чином можуть завантажувати канал інтернету .
5
Зазвичай швидкість тестування вказується в бітах, що часто викликає плутанину серед користувачів. Провайдери вказують у тарифних планах зазвичай кількість біт в секунду, що дозволяє отримати більш значні цифри. Насправді 1 байт = 8 бітам, тобто якщо при завантаженні файлу через торрент або в браузері у вас вказана швидкість 1 мБ/сек (мегабайт в секунду), то вона буде еквівалентна значенню 8 мб/сек (8 мегабіт в секунду).
Зверніть увагу
Швидкість аплоаду - вихідна швидкість, яку має інтернет-з'єднання при передачі даних на інший сервер (наприклад, роздача файлів через торрент або завантаження певних даних на будь-яких FTP-сервер). Швидкість Даунлоад (завантаження) - швидкість отримання даних (те, наскільки швидко викачуються на комп'ютер різні дані і наскільки швидко завантажуються інтернет-сторінки).