Як виростити буряк їдальню.

Буряк - смачний і корисний овоч, поширений в раціоні багатьох народів світу і особливо улюблений в Росії. Для того щоб самостійно виростити цей коренеплід, необхідно знати деякі секрети посадки та догляду за даними рослиною.
Вам знадобиться
  • - підготовлена грядка;
  • - насіння;
  • - органічні і неорганічні добрива;
  • - зола;
  • - садовий інвентар ;
  • - препарати для боротьби зі шкідниками;
  • - вологий пісок.
Інструкція
1
Столову буряк можна висівати у два строки - після зернових культур і в середині травня. У першому випадку ви отримаєте урожай для літнього використання, посіви другого терміну дадуть коренеплоди на зиму.
2
Розміщуйте цю культури після білокачанної капусти, томатів, огірків, картоплі. До того ж, висаджувати буряк можна не тільки на окремо взятих дільницях, а й у ролі ущільнювача інших овочів - огірків, помідорів, картоплі.
3
Підготовку грунту проводите точно так само, як і для моркви. На бідних землях під час весняного перекопування внесіть компост або перегній з розрахунку 25-30 кг на 10 м ?. Добре розпушіть ділянку.
4
Насіння перед посівом замочіть на 48 годин у воді кімнатної температури. Можна витримати посівний матеріал в настої золи (дві сірникові коробки на літр води) протягом 4-6 годин. Завдяки такій обробці насіння краще сходять.
5
Висівайте буряк рядками на відстані 30 см, з глибиною посіву 3-4 см. Ущільните грунт зворотним боком грабель. Через 5-7 днів розпушіть міжряддя на глибину 4-6 см.
6
Зробіть проріджування, коли в буряка з'явиться другий справжній листок. Між рослинами залишайте відстань в межах 3-4 см. Дистанційні пагони можна висаджувати на інші грядки.
7
Прорідити столовий буряк вдруге, коли настане фаза 4-5 справжніх листків (діаметр коренеплодів має становити 1,5-2 см). Залиште відстань між рослинами в межах 6-8 см. Сильно проріджувати не варто, так як в цьому випадку буряк виростає досить великий і непридатною для вживання.
8
Не забувайте про підгодівлі. Після появи 3-4 справжніх листків на 1м? вносять розчин 1 ст. ложки нітрофоски на 10 л води. По досягненню коренеплодами 2,5-3 см в діаметрі їх підгодовують вдруге (приблизно 7 л води на 1м?) Розчином курячого посліду (2 кг сухої речовини на 10 літрів води). Між цими підгодувати обприскайте грядку розчином сечовини (столова ложка на 10 л води).
9
Поливайте буряк у міру висихання грунту, залежно від температури повітря, не дуже рясно, але й так, щоб вологи було достатньо.
10
Систематично рихлите міжряддя, знищуйте бур'яни. Якщо грядку атакують мурахи або довгоносики, посипте її гарячою золою або спеціальними препаратами, призначеними для боротьби з даними шкідниками.
11
Проводьте збирання буряка раніше, ніж моркви, тому як її коренеплоди, виступаючі над поверхнею грунту, легко пошкоджуються морозами. Стандартна величина коренеплодів до прибирання повинна бути від 5 до 10 см в діаметрі.
12
Буряк володіє хорошою лежкістю, але з часом зморщується через зневоднення. Якщо у вас немає можливості регулювати вологість і температуру в місці зберігання, пересипте коренеплоди злегка вологим піском.